چهره هاسلبریتی ایرانی

فاطمه مسعودی فر بازیگر نقش سارای گرجی در سریال جیران کیست؟ + بیوگرافی و عکس

در این مطلب از سایت مجله اینترنتی کولاک به معرفی فاطمه مسعودی فر بازیگر نقش سارای گرجی در سریال جیران پرداخته ایم، با ما همراه باشید. فاطمه مسعودی فر یکی از بازیگران موفق در حرفه ی تئاتر و بازیگری است. وی فارغ التحصیل رشته ی ادبیات انگلیسی می باشد که اصالتا اهل تبریز است.  او در ابتدا از سال ۱۳۹۴ بازیگری را در تئاتر آغاز کرده و در سال ۱۳۹۸ وارد حرفه ی بازیگری در صدا و سیما شده است.

اولین تجربه ی حرفه ای فاطمه مسعودی فر در صدا و سیما، با هنرنمایی در فیلم “پوست” به کارگردانی بهرام و بهمن ارک (کارگردانی مشترک دو برادر) آغاز شد. از بازیگران مورد علاقه ی فاطمه مسعودی فر می توان به لیلا حاتمی و ساره بیات اشاره کرد.

فاطمه مسعودی فر بازیگر جوانی است که سریال جیران اولین سریال او محسوب می شود و وی در این مجموعه نقش سارای گرجی را ایفا کرده است.

خانم مسعودی فر که ۲۶ سال بیشتر ندارد در رشته زبان انگلیسی درست خوانده اما به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت این رشته را پیگیری کرد و وارد عرصه تئاتر شد.

او در آموزشگاه شکلک در زمینه بازیگری تئاتر کار و تمرین می کرد و همین هم باعث شد دیده شود و راه برای ورود او به سینما گشوده شد. بهمن ارک، کارگردان سینما، فاطمه مسعودی فر را حین تمرین تئاتر در آموزشگاه دید و او را برای فیلم خودش انتخاب کرد.

اولین تجربه سینمایی فاطمه مسعودی فر

بهمن ارک و برادرش بهرام در سال ۱۳۹۷ فیلم پوست را ساختند. این فیلم اولین تجربه بازی فاطمه مسعودی فر مقابل دوربین بود.

پوست یک فیلم ترسناک است که به زبان آذری ساخته شده و برداشتی از افسانه‌های محلی آذربایجان درباره‌ عشقی است که با سحر و جادو گره خورده است.

مسعودی فر با این فیلم که در جشنوراه فیلم فجر اکران شد دیده شد و از آن پس راه برای ادامه مسیر بازیگری او هموارتر شد.

بازی در نقش سارای گرجی در سریال جیران

نقش سارای گرجی دومین نقش جدی او  است. او پیش از این در هیچ سریالی حضور نداشت و علاوه بر این کار تاریخی را نیز تجربه نکرده بود.

سریال جیران موضوعی عاشقانه دارد و توسط فیلیمو در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا