سرگرمیفال و طالع بینی

فال امروز | فال روزانه + فال صوتی امروز ۱۵ خرداد ماه ۹۹

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فال ها اعتقاد دارید؟

فال روزانه

فروردین

دور و بر شما همه چیز روبه راه است و می توانید از این آرامش استفاده کنید تا به کارهای خودتان بپردازید و برنامه دقیق تری برای آینده تان بریزید تا سریع تر به اهدافتان برسید. گاهی بیش از حد ایده آل گرا می شوید که باعث می شود در رابطه ی شخصیتان مشکلاتی پیش بیاید پس شاید بهتر باشد کمی واقع بین تر باشید.

اردیبهشت

بین یک دو راهی عقل و احساس مانده اید و نمی دانید دقیقا باید چه تصمیمی بگیرید که به نفعتان باشد.بهتر است در این شرایط منتظر تائید و ظر دیگران نمانید.سعی کنید به عقل و منطق خود اعتماد کنید و سعی کنید راهی را انتخاب کنید احتمال خطا و بروز مشکل در آن کم تر باشد.

خرداد

در ذهنتان رویاها و آرزوهایی دارید که برخی از آن ها می تواند با کمی تلاش و کوشش محقق شود پس دست از تلاش برندارید و سعی کنید هر روز به اهداف و رویاهایی که دارید فکر کنید تا انگیزه اتان از بین نرود.دوست دارید به یک سفر بروید پس مقدمات آن را فراهم کنید تا روزهای خوبی در سفر داشته باشید.

تیر

این روزها باید در زندگی تان کمی ریسک کنید اما باید بدانید در حال حاضر شرایط مناسبی برای ریسک نیست و باید احتیاط بیش تری خرج کنید و تا جایی که ممکن است قدم های بعدی خود را حساب شده بردارید.بهتر است درباره ی سلامتی خودتان جدی تر باشید و اگر مشکلی احساس می کنید حتما به پزشک مراجعه کنید.

مرداد

امروز بعد از مدت ها دودلی و تردید تصمیم مهمی گرفته اید و لازم است در این زمینه با اطرافیانتان صحبت کنید و سعی کنید بلاخره تکلیف خودتان را در زندگی روشن کنید.حتی ممکن است در ابتدا با مخالفت هایی رو به رو شوید اما بهتر است در این کار تردید نکنید و سعی کنید حرفتان را بزنید.

شهریور

نقشه هایی برای گسترش کسب و کارتان دارید اما اگر مدام دست دست کنید ممکن است موقعیت خوبی که در اختیار دارید را از دست بدهید.توصیه ی ما به شما این است که سعی کنید درباره برنامه ها و اهدافتان با فرد مطمئن و با تجربه ای صحبت کنید و نظرات او را هم جویا شوید تا بتوانید به یک جمع بندی درست برسید و اعتماد به نفس بیش تری به دست آورید.

مهر

به زودی در شرایطی قرار می گیرید که لازم است خیلی سریع عکس العمل نشان دهید اما نباید بترسید یا استرس اشته باشید فقط به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید.به نظ می رسد مدتی است درگیر اضافه وزن هستید و یا سلامت جسمی شما با مشکلاتی مواجه شده است و باید سعی کنید سبک زندگی تان را تغییر دهید.

آبان

امروز ذهنتان درگیر مسائلی است که نمی توانید به درستی تمرکز کنید و حس می کنید باید حتما با خودتان در این زمینه به یک جمع بندی برسید تا فکرتان آزاد شود.پس بهتر است تا جایی که امکان دارد از حضور درج مع خودداری کنید و در تنهایی با خودتان خلوت کنید و به خوبی فکر کنید تا بتوانید با خودتان کنار بیایید.

آذر

امروز برای رسیدن به یکی از خواسته هایتان باید با یکی از عزیزانتان بحث کنید که باعث می شود عصبی شوید و ناخواسته رحف هایی بزنید که اوضاع بدتر شود.باید بدانید هیچ کس دشمن شما نیست و فقط کافی است سعی کنید حرف های دلسوزانه ی دیگران را درک کنید و به دور از تعصب در مرود حرف های دیگران فکر کنید.

دی

گاهی بیش از حد درگیر رویاها و آرزوهای دور و درازتان می شوید اما شاید ادامه ی این روند باعث شود از واقعیت زندگی فاصله بگیرید و دچار مشکلات متعدد شویداما باید بدانید هیچ چیز غیر ممکن نیست و شما هم می توانید برخی از رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید اما ممکن است راه سختی در انتظار شما باشد.

بهمن

از انجام کارهای روزمره خسته شده اید و دوست دارید یک کار جدید و هیجان انگیز انجام دهید بنابراین بهتر است به دنبال راهی باشید تا زندگی تان را از عادت و روزمرگی خارج کنید.گاهی انجام یک سری کارهای ساده می تواند حال و هوای شما را تغییر دهد و کمی هیجان به زندگی تان منتقل کند پس تنبلی را کنار بگذارید و دست به کار شوید.

اسفند

گاهی به دلیل سهل انگاری مشکلاتی در کارتان پیش می آید و ممکن است از طرف رئیس یا استادتان توبیخ شوید پس بهتر است کارهای خودتان را جدی تر دنبال کنید.درست است که امروز تعطیل است اما می توانید برای برخی مسائل خودتان را آماده کنید و کمی مطالعه کنید تا دانش و توانایی هایتان افزایش پیدا کند.

فال صوتی پنجشنبه ۱۵ خرداد

فال صوتی

فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن