سرگرمیفال و طالع بینی

فال امروز | فال روزانه

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فال ها اعتقاد دارید؟

فال روزانه

فروردین

به زودی باید در یک جلسه ی کاری شرکت کنید که کمی برای آن استرس دارید اما لازم است امروز کمی ریلکس کنید و افکارتان را آزاد کنید تا بتوانید به خوبی فکر کنید و برای این جلسه آماده شوید.دوست دارید همه چیز مطابق نظر شما پیش برود اما کنترل همه چیز به دست شما نیست و باید خودتان را با شرایط وفق دهید.

اردیبهشت

امروز ممکن است بر سر موضوعی با یکی از اطرافیانتان بحث کنید و مسیر بحث به سمتی برود که امکان دلخوری یکی از شما پیش بیاید.بهتر است بیش از حد بر روی نظرتان تاکید نکنید و سعی کنید آستانه ی تحمل خود را بالا ببرید زیرا اختلاف عقیده و نظر همیشه در هر جمعی وجود دارد و باید سعی کنید آن را بپذیرید.

خرداد

دوست دارید همسر یا دوستتان را غافلگیر کنید و یا کاری انجام دهید تا طرف مقابلتان خوشحال شود و متوجه شود شما به او اهمیت می دهید.رفتن به مکان مورد علاقه ی او و یا خرید یک هدیه ی کوچک می تواند احساس شما را به او نشان دهد و با چند حرف ساده ی محبت آمیز ارتباطتان را عمیق تر از گذشته کنید.

تیر

مشکلات مالی شما را نگران کرده است زیرا حس می کنید به راحتی نمی توانید از این وضعیت خارج شوید اما بهتر است نا امید نشوید زیرا به زودی خبرهای خوبی در این مورد می شنوید.امروز کنجکاو هستید درباره ی مسئله ای اطلاعاتی کسب کنید و بیشتر مطالعه کنید و به همین دلیل زمان زیادی درگیر یادگیری و مطالعه می شوید که برایتان لذت بخش است.

مرداد

شما بر روی خواسته ها و نظراتتان بیش از حد پافشاری می کنید و دلیل این موضوع به کمال گرایی شما بر می گردد که دوست دارید همه چیز بی نقص شود.اما باید توجه داشته باشید که در زندگی خصوصی تان , این سخت گیری ها می تواند شما را دچار مشکل کند و بهتر است کمی منعطف تر برخورد کنید.

شهریور

امروز به طور ناگهانی متوجه می شوید یکی از نزدیکانتان حقیقتی را از شما پنهان می کرده است که تحمل شنیدن آن برای شما سخت است و حس می کنید این مسئله می تواند روابط شما را دست خوش تغییر کند.ممکن است در ابتدای روز کمی احساس ضعف کنید اما لازم است به خودتان بیش تر برسید و مواظب سلامتی تان باشید.

مهر

شما عقایدی دارید که پایبندی به آن برای شما اهمیت زیادی دارد اما ممکن است اطرافیان شما این موضوع برایشان اهمیت نداشته باشد و یا نسبت به آن واکنش خوبی نشان ندهند.در چنین مواقعی لازم است خونسرد باشید و سعی کنید از شروع بحث جلوگیری کنید زیرا ادامه چنین بحث هایی می تواند ذهنتان را خراب کند.

آبان

شما در یک قدمی اهداف و آرزوهایتان قرار دارید اما گاهی به تمام کارها و تلاش هایتان نگاه می کنید و حس می کنید همه این کارها بی فایده است و به طور کلی تلاش ها و آرزوهایتان را بی فایده می بینید.گاهی موانع و مشکلات افکار شما را به هم می ریزد اما نباید اجازه بدهید این احساس در شما ماندگار شود.

آذر

با فردی در ارتباط هستید که تفاوت های زیادی با هم دارید اما به قدری با هم لحظات خوب و شادی را تجربه می کنید که این تفاوت ها به نظرتان بی اهمیت است و می توانید به آن ها کنار بیایید.گاهی حس می کنید برای شروع دوباره ی کارهایتان دیر است و احتمال موفقیت خیلی کم است اما بهتر است طرز فکرتان را تغییر دهید و امیدوار باشید.

دی

در یک کار گروهی شرکت می کنید که در ابتدای امر هماهنگ شدن با دیگران برایتان سخت است اما با کمی انعطاف پذیری می توانید به خوبی با آن ها کنار بیایید. شخصی برای پیشبرد کارهایش از شما کمک می خواهد اما فعلا شما درگیری های مخصوص به خودتان را دارید و نمی توانید ان طور که لازم است به او کمک کنید.

بهمن

اگر متاهل هستید مشکلاتی با همسرتان دارید که ریشه ی این اختلاف به دخالت ها و دو به هم زنی های دیگران بر می گردد.لازم است که هم شما و هم عشقتان حریم خصوصی زندگی تان را حفظ کنید و اجازه ندهید دیگران بیش از حد در کارها و تصمیماتتان دخالت کنند زیرا ادامه ی این روند نتیجه ی خوشایندی نخواهد داشت.

اسفند

شما درگیر یک رابطه ی عاشقانه یا دوستانه هستید که در آن احساس راحتی و آسایش زیادی دارید اما نباید اجازه دهید روابط شخصی تان بر روی کار یا تحصیلتان تاثیر نا مطلوب بگذارد. سعی کنید در زندگی تان یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید و حتما زمانی را برای رسیدن به اهدافتان کنار بگذارید و به آن پایبند باشید.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن