کلیپ داغ

فیلمی از چهره عجیب بهاره رهنما بعد از لاغری + علت غیبت

فیلمی از چهره عجیب بهاره رهنما بعد از لاغری را اینجا ببینید در این ویدیو بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون از علت غیبت خودخواسته خود طی چند وقت اخیر گفت. آنها که با چهره این بازیگر آشنایی دارند به طور حتم از دیدن وی متعجب خواهند شد. بهاره رهنما به طرز عجیبی لاغر شده و با عمل های زیبایی چهره خود را کاملا عوض کرده است!

بهاره رهنما مدتی قبل جراحی اسلیو معده را انجام داد و کاهش وزن چشمگیری داشته است. این هنرمند کشورمان با انتشار تصویری از کاهش وزن ۴۰ کیلویی اش خبر داد.بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:«بعد چهل کیلو کاهش وزن … خودمم الان خصوصا تو عکسا برا خودم غریبه ام.»

بهاره رهنما در یک گفتگو درباره لاغری اش گفت: «من در دوران نوجوانی و دبیرستان چاق نبودم. حتی آنقدر لاغر بودم که گاهی باعث نگرانی خانواده می شدم. تا اینکه در ۲۵ سالگی معلوم شد کم کاری تیروئید دارم. البته اضافه وزن بیمار در کم کاری تیروئید جزیی است و باعث ۳۰-۲۰ کیلوگرم اضافه وزن نمی شود، ولی افرادی که اضافه وزن دارند، زمانی که معلوم می شود به کم کاری تیرویید هم مبتلا هستند، سعی می کنند برای آرام کردن ذهن، این ۲ را به هم ربط بدهند.

سابقه چاقی در خانواده ما وجود دارد. وزن من مدام در حال افزایش بود و من هم در حال مبارزه با آن بودم. سعی می کردم با رژیم های مختلف وزنم را کم کنم. بعد از تولد پریا طی یک سال ۳۰ کیلوگرم وزنم را کم کردم. ورزش و پیاده روی را هم فراموش نمی کردم، ولی این کارها موثر نبود تا اینکه به فکر گذاشتن بالون معده افتادم.»

چهره عجیب بهاره رهنما بعد از لاغری
چهره عجیب بهاره رهنما بعد از لاغری
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن