کلیپ داغ

لحظه احساسی دیدار بهبود و بهتاش در سریال پایتخت ۶ + ویدیو

لحظه احساسی دیدار بهبود و بهتاش در سریال پایتخت ۶ همچنین ویدیو صحنه جالب جر و بحث بهتاش با نقی و ارسطو و دیدار پدرش برای اولین بار در اینجا. پایتخت ۶ به قسمت های جالب خود رسیده است. در این قسمت برای اولین بار بهتاش فریبا با پدرش بهبود دیدار می کند.

او که هنوز بازگشت پدرش را باور ندارد با دیدن او دچار شوک شده و در نهایت از حال می رود. این صحنه با اتفاقات جالبی رخ داد که آنها را در ویدیو بالا می بینید. از مدت ها قبل عنوان شد در فصل ششم پایتخت قرار است شخصیت «بهبود» با بازی مهران احمدی بازگردد. بهبود تا قبل از فصل ششم فوت کرده بود. در این فصل مشخص می شود فوت و واقعیت ندارد و او در آفریقا گرفتار دزدان دریایی شده بود.

با بازگشت بهبود او در چند سکانس در هواپیما و فرودگاه با زنی دیده می شود. بهبود در کنار این زن است و برای او ساندویچ و نوشابه می گیرد! برخی معتقد بودند این سکانس ها برای فریب موقتی مخاطب است و این زن، همسر بهبود نیست.

دیدار بهبود و بهتاش در سریال پایتخت 6
دیدار بهبود و بهتاش در سریال پایتخت ۶

برخی دیگر هم بر خلاف این سناریوی مطرح شده اعتقاد دارند بهبود زن گرفته و با این کار چالش جدیدی بین «فهیمه» همسر اول بهبود و هووی او اتفاق خواهد افتاد. در نهایت هم مشخص شد این زن از کارکنان سفارت بوده و برای یادآوری مشکل و بیماری بهبود به همراه او آمده است.

سریال پایتخت ۶ با واکنش های مثبتی از سوی تماشاچیان روبه رو بوده است. فصل ششم هم به مانند فصل های قبلی، داستان ها و ماجراهای جالبی دارد. بهبود در فصل جدید «پایتخت» زنده و از شاخ آفریقا پیدایش می‌شود اما کاراکتر کلیدی فصل ششم بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری است که با استفاده از فیزیک او، نویسنده این سریال ایده دروازه‌بانی بهتاش برای تیم باشگاهی نساجی مازندران را در نظر گرفته است.

تیم بازیگران «پایتخت ۶» نسبت به قسمت قبل تغییر چندانی نداشته و محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن