چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای اتهام کودک آزاری به پژمان جمشیدی ! + جزئیات

ماجرای اتهام کودک آزاری به پژمان جمشیدی چیست جزئیات اتهام عجیب یه کارگردان به بازیگر سریال زیر خاکی آیا پژمان جمشیدی در زیر خاکی کودک آزاری می کند؟ سریال زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان و بازی پژمان جمشیدی، ژاله صامتی و هادی حجازی ‌فر این روزها در حال پخش از شبکه یک سیما است.

حسین کیانی، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر به نحوه برخورد با بازیگر کودک این سریال ایراد وارد کرده و نوشته: “عادت ندارم و البته تخصص من هم نیست که سریال‌ها و مجموعه‌های صداو سیما را نقد کنم. اما رفتار ناخوشایند و البته ناهنجاری که والدین کودک مجموعه با او دارند در هیچ ژانر و فرهنگی قابل توجیه نیست.

ظاهرا نویسنده و کارگردان و به تبع آنها بازیگران برای پررنگ‌تر کردن موقعیت‌ها و لحظات طنز، بدرفتاری و تشر زدن و برخورد تند و بازدارنده با کودک داستان را پیش گرفته‌اند اما به جای غلیظ‌تر کردن کمدی ماجرا، ذهن و روح بیننده را آزار می‌دهند و ناخودآگاهِ او را به موضع گیری علیه آزارگری و کودک آزاری وا می‌دارند و چنین امری کاملا طبیعی و براساس قواعد وجدان بشری است.

این مجموعه طنز ماه رمضانی علی رغم همه محاسنی که به لحاظ ساخت و بازی‌های جذاب دارد می‌توانست این اشکال کوچک ولی بسیار مهم را نداشته باشد و شخصیت کودک و دنیای معصوم و ناب او را صرفا به خاطرخنده بیشتر تخریب نکند.”

سریال زیر خاکی به گفته سیما، پر بیننده ترین سریال رمضانی امسال بوده است. این سریال حال و هوای مفرحی دارد و با درونمایه ای طنز ساخته شده است.

پژمان جمشیدی
پژمان جمشیدی
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن