اخبار داغ

ماجرای زن صیغه ای نجفی شهردار سابق تهران چه بود؟!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ماجرای زن صیغه ای نجفی شهردار سابق تهران چه بود؟!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

بعد از روی کار آمدن محمدعلی نجفی، در سمت شهردار تهران، برخی از رسانه ها با هدف تخریب او اقدام به انتشار اخبار عجیب و غریب کردند. از جمله این خبرها که در کانال های تلگرامی همسو با این رسانه ها منتشر شد، خبر همسر صیغه ای محمدعلی نجفی بود!

سایت فردا در مصاحبه ای با میترا نجفی همسر قانونی دکتر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران به این موضوع ورود کرده است. میترا نجفی در واکنش به حواشی اخیر پیرامون محمدعلی نجفی گفت: هر انسانی یک زندگی خصوص دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و هر شخصیت دیگر.

متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت. تقریبا چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صداهای من را تقطیع کرده اند و بریده بریده به هم وصل کرده اند تا مرا تخریب کنند.

آقای دکترنجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم. هر مسئله ای از طرف اقای نجفی بعنوان خلاف باشد، من در رسانه ها اعلام میکنم.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای زن صیغه ای نجفی شهردار سابق تهران چه بود؟!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

وبگردی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. از نظر دین حتی اگر خاطر همسر اول مکدر شود ازدواج بعدی حتی با موافقت اجباری همسر اول محل اشکال است این بابا از رنگ و لعاب همسر اول استفاده نموده و قطعا” با فداکاری همسر اول به نوایی رسیده نهایت قدرناشناسی است که الآن خودش به اختیار خودش به نام عشق (ولی من میگم با وسوسه ی شیطان هوس را عشق نامیده چون شیطان کار زشت را زیبا جلوه میدهد ) چشمش را بر تمامی زحمات و فداکاری های همسر اول بسته است . حالا بررسی عواقب ازدواج مجدد با کارشناسان مجرب و مشاوران گرامی است که اطلاعات بیشتری از قربانیان ازدواج مجدد دارند . همسر دوم! شما سعی نکنید که با لوندی که خاص همسران بعدی هست به کارتان وجهه ی پاکی بدهید شاید آقایان فریب بخورند که این واقعا” عاشقه ولی زنان می دانند شما بخاطر عوامل دیگری قاتل یک زندگی هستید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن