چهره هاسلبریتی خارجی

ماجرای سرقت نانسی عجرم چیست؟

ماجرای سرقت نانسی عجرم خواننده مشهور لبنانی بسیاری از طرفداران وی را متعجب کرد. نانسی عجرم در چند وقت اخیر دچار حواشی زیادی شده و  نام او با این حواشی روی جلد بیشتر روزنامه ها و مجلات عرب زبان بوده است.

ماجرای سرقت نانسی عجرم
ماجرای سرقت نانسی عجرم

در حالی‌که خواننده لبنانی، نانسی‌عجرم پس از قتلی که در خانه وی رخ داد و منجر به فوت یک شخص شد در وضعیت تنش و اضطراب زندگی می‌کند این هنرمند با اتهام جدیدی از سرقت روبرو شده است. پس از انتشار آهنگ جدید نانسی با عنوان «قلب من، قلب من»، هنرمند عراقی رونی‌داوود او را به دزدی ایده این آهنگ از او که با همین نام همراه بود متهم کرده و به قول رونی‌داوود نانسی کلمات ترانه او را هوشمندانه تغییر داده است.

داوود در پستی در حساب خود در فیس بوک گفت: نانسی‌عجرم آهنگ «قلب من، قلب من» را منتشر کرد و من متوجه شدم کلمات او از ترانه من سرقت شده است و همان عنوان و ایده و همان کلمات مثل قلب، چشم، شب‌بیداری و شبها و…استفاده شده‌است.

وی افزود: وقتی بیشتر بررسی کردم، متوجه شدم سه بخش ترانه‌ام سرقت شده، من این آهنگ را پنج ماه پیش منتشر کردم، این ترانه از سخنان شاعر بزرگ توفیق‌فاخوری الهام گرفته شده، اما نانسی آن را به لهجه لبنانی تبدیل کرده است. اول که عنوان را دیدم با خودم فکر کردم تشابه اسمی چیزی نیست و ممکن است به هر حال رخ دهد و به خودم گفتم شباهت امری ممکن است، اما کلماتی بودند که شکم را درباره سرقت ترانه‌ام به یقین تبدیل کردند.

این ترانه سرای عراقی با انتشار فیلمی شش مورد از وجه تشابه بین ترانه خود و ترانه نانسی عجرم را برشمرد و به طور مستند به سرقت نانسی‌عجرم و ترانه‌سرای او تأکید کرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن