اجتماعیاخبار داغ

ماجرای قتل مردی با وینچستر مقابل فرزند و مادرش در سوپرمارکتی در قزوین + ویدیو

ماجرای قتل مردی با وینچستر مقابل فرزند و مادرش در سوپرمارکتی در قزوین به همراه ویدیو لحطه تیر اندازی و قتل این جوان توسط گروهی به همراه اطلاعات تکمیلی. مردان مسلح با حمله به یک مغازه سوپرمارکت در قزوین مرد جوانی را در برابر چشمان مادر و فرزندش به قتل رساندند.

پلیس استان قزوین در خصوص این پرونده اعلام کرد که این تیراندازی مرگبار چندی قبل رخ داده و تحقیقات برای دستگیری عاملان این تیراندازی مرگبار در قزوین ادامه دارد.

در این فیلم مشاهده می کنید که در ابتدا ۲ مرد جوان در جلوی مغازه ایستاده اند و یک پسر بچه نیز روی جدول جلوی ساختمان نشسته که ناگهان یک خودروی پژو ۴۰۵ در جلوی مغازه توقف می کند که یک مرد با تفنگ وینچستر و جوان دیگری با قمه از خودرو پیاده می شوند.

قتل مردی با وینچستر مقابل فرزند و مادرش
قتل مردی با وینچستر مقابل فرزند و مادرش

۲ مرد جوان که در جلوی مغازه ایستاده بودند با دیدن این صحنه به سرعت پا به فرار می گذارند ودر ادامه ۲ خودروی دیگر در جلوی مغازه توقف کرده و چند مرد که قمه و تفنگ به دست بودند در فروشگاه توقف می کنند که در این صحنه یکی از مردان تفنگ به دست وارد مغازه شده و مرد جوان را لباس آبی به تن دارد در برابر چشمان پسرش هدف چند گلوله مرگبار قرار می دهد و سپس همه متهمان سوار بر خودروهایشان پا به فرار می گذارند.

در پایان این فیلم یک زن که مادر قربانی این تیراندازی مرگبار است وارد صحنه می شود و شنیده ها حاکی از آن است که مرد جوان در برابر چشمان فرزند و مادرش به ضربات تفنگ وینچستر به قتل رسیده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در خصوص دستگیری عاملان این جنایت هولناک در دستور کار ماموران استان قزوین قرار گرفته است و هنوز علت این تیراندازی مرگبار مشخص نشده است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن