چهره هاسلبریتی ایرانی

مشاوره پورسرخ از فرزاد حسنی و نیما کرمی | عکس پوریا پورسرخ با ماسک در پشت صحنه ایرانیش

جدیدترین عکس پوریا پورسرخ با ماسک در پشت صحنه ایرانیش و ماجرای مشاوره پورسرخ از فرزاد حسنی و نیما کرمی همچنین تصاویر پشت صحنه مسابقه ایرانیش. «ایرانیش» مسابقه جدیدی ست که قرار است به زودی روی آنتن شبکه دو سیما برود. در این مسابقه فرهنگ و بازیهای ایرانی ترویج می شود و بینندگان به خرید محصولات ساخت ایران تشویق می شوند.

عکس پوریا پورسرخ با ماسک
عکس پوریا پورسرخ با ماسک

چندی قبل با بازدید مدیران شبکه دو سیما از‌ لوکیشن‌ «ایرانیش» این مسابقه تلویزیونی وارد فاز تولید شد تا ثابت کند «ایرانیش بهتر از خارجیشه»؛ مسابقه ای که با اجرای پوریا پورسرخ می کوشد از طریق بازی های قدیمی هویت ایرانی را زنده کند.

مشاوره با فرزاد حسنی و نیما کرمی

پوریا پورسرخ بازیگر محبوبی که حالا با «ایرانیش» مجری گری را هم تجربه می کند، درباره حضور خود در این مسابقه بیان کرد: این مسابقه کاملا ایرانی است و خانواده ها در آن شرکت میکنند، من هم در اجرایم از فضای رسمی دور می شوم و دلم می خواهد خانواده ها مرا جزو خودشان بدانند.

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر تکنولوژی سوار زندگی شده، یادآور شد: البته دوران کرونا نشان داد تکنولوژی بد نیست اما نباید از فضای کودکی مان دور شدیم. ما بازی های جالبی را در کودکی و ایام جنگ و خاموشی ها داشتیم و نمی گویم با پخش ایرانیش بچه ها گوشی هایشان را زمین میگذارند اما اگر موفق شویم بازی ها را به روز و جذاب ارائه دهیم، حتما آنها را امتحان خواهند کرد.

این بازیگر درباره ورود بازیگران به عرصه اجرا گفت: بازیگر می تواند صرفا کارت دعوتی برای تماشای این برنامه باشد. شاید برخی بخواهند به این خاطر “نیش” بزنند ولی به عشق “ایران” تحمل می کنیم. می خواهم در این برنامه یه قل دو قل ایرانی را اجرا کنم تا در ذهن بچه ها بماند.

پورسرخ یادآور شد: بچه های طراح ما سعی کرده اند بازی های قدیمی را به گونه ای طراحی کنند که خیلی دور از تکنولوژی و دنیای بازی های امروزی نباشد و همان بازی های قدیمی را به روز کرده اند.

عکس پوریا پورسرخ با ماسک در پشت صحنه ایرانیش
عکس پوریا پورسرخ با ماسک در پشت صحنه ایرانیش

وی تیم سازنده برنامه را انگیزه بعدی اش برای حضور در این پروژه معرفی کرد و گفت: فکر می کردم اینجا کار با وسواس دنبال می شود نه با بدو بدو. من هم هیچوقت بدون تحقیق با کسی کار نمی کنم. از سوی دیگر یکی از ویژگی هایی این برنامه این است که شاید به اجرا در مدلی که به طور مرسوم در ذهنمان است نیاز نداشته باشد.

مجری «ایرانیش» تاکید کرد: شیوه ای که در اجرا برای خودم در نظر دارم همان شیوه ای است که در زندگی شخصی ام دارم. بنابراین بیشتر حواسم به این است که محیط دوستانه ای در این برنامه فراهم کنم تا اینکه فن بیان اولویتم باشد. چون اگر این برنامه به فن بیان یا مسائلی که جزو ویژگی های مجریان برتر است، نیاز داشت قطعا آنقدر مجری خوب در کشور داریم که اصلا به من به عنوان گزینه اجرا فکر نمی شد.

پورسرخ اذعان کرد: به واسطه تجربه و شناختی که مردم از من دارند تلاش می کنم این برنامه و بازی هایش دیده شود. این مسابقه خانوادگی است و مرا باید به عنوان یک عضو خودشان قبول کنند. من آدم اصولا اهل تحقیقی هستم و برای اجرا هم با فرزاد حسنی، هیراد حاتمی و نیما کرمی در این مورد مشورت کرده ام.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره واکنش ها نسبت به ورود بازیگران به عرصه اجرا تاکید کرد: اگر این برنامه مجری محور بود شاید ریسک حضور در آن را نمی پذیرفتم. چون شاید من تجربه این را نداشته باشم که یک برنامه را بچرخانم. اما مگر وقتی مجری ها وارد بازیگری شدند و حتی بهتر هم بودند کسی از بازیگران واکنشی داشت؟ دوره این خط کشی ها گذشته است. من از همین الان می گویم نه از تشویق ها هیجانی می شوم و نه از انتقادها. ۱۵ – ۲۰ سال است وسط این قصه هستم.

او در پایان گفت: من فرمت زورخانه را اجرا می کنم. سرم را پایین می اندازم و تعظیم می کنم. اول گوشه می ایستم و بعد وسط می روم. سعی می کنم آداب را رعایت کنم. سعی می کنم با احترام به دوستان به ویژه کسانی که بزرگ تر هستند بگویم که بدانند من آمده ام تا از آنها یاد بگیرم.

آغاز تصویربرداری ایرانیش

 

با بازدید مدیران شبکه دو سیما از‌ لوکیشن‌ «ایرانیش» این مسابقه تلویزیونی وارد فاز تولید شد تا ثابت کند «ایرانیش بهتر از خارجیشه»؛ مسابقه ای که با اجرای پوریا پورسرخ می کوشد از طریق بازی های قدیمی هویت ایرانی را زنده کند.

در بخش دیگری از این مراسم حبیب میدانچی مدیر طرح و برنامه و گروه اجتماعی شبکه دو سیما اعلام کرد: به زودی ضبط مجموعه را آغاز می کنیم و همه با انرژی خوب به کار ادامه می دهند. البته که کلیه نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت می شود و با توجه به مصوبه های وزارت بهداشت جلو می رویم و امیدواریم به مرور همراهی تعداد بیشتری از تماشاگران را داشته باشیم اما در هفته های اول حجم حضور مردم در استودیو بالا نخواهد بود.

وی افزود: «ایرانیش» در ۶۵ قسمت که به صورت هفته ای دو بار روی آنتن می رود، تا پایان سال با ما خواهد بود. تابستان، پاییز و زمستان را در پیش رو داریم و در ۳۹ هفته پیش رو پخش برنامه ادامه دارد و فصل اول آن را مقارن با برنامه های تحویل سال آینده به پایان خواهیم برد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه دو ادامه داد: مراحل مسابقه و افرادی که در این ۶۵ قسمت با هم رقابت می کنند دقیقا شبیه یک لیگ جام حذفی فوتبال است. بیش از ۳۰ تیم با یکدیگر رقابت می کنند که در نهایت به ۱۵ تیم تبدیل می شوند. در هر مرحله بازی ها متناسب با گروه هایی که شرکت می کنند و با اعضای خانواده تغییر می کند و مناسب سازی خواهد شد. در نهایت یک فینال فینالیست ها در ۶۴ امین قسمت پخش خواهد شد.

میدانچی یادآور شد: اینکه می گوییم ۶۵ قسمت به این دلیل است که قسمت اول ایرانیش یک معارفه است. یعنی عملا در قسمت اول خانواده ها با هم رقابت نمی کنند. یک سری از هنرمندان و افراد صاحب فکر و اندیشه که هم می توانند مسابقه را بهتر برای مردم معرفی کنند و هم می توانند جذابیت های آن را بازگو کنند با ما همراهی می کنند. ۶۴ قسمت دیگر لیگ حذفی مسابقه است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن