سینماسینمای جهان

معرفی فیلم دنیای ژوراسیک: فرمانروایی + داستان ، بازیگران و زمان اکران

معرفی فیلم دنیای ژوراسیک: فرمانروایی Jurassic World: Dominion در همین مطلب. به نقل از ورایتی، کالین ترورو کارگردان «دنیای ژوراسیک ۳» روز سه شنبه ۲۵ فوریه از عنوان ششمین فیلم از فرنشایز «ژوراسیک» رونمایی کرد. در عکسی که ترورو از کلاکت فیلم در توییتر خود منتشر کرد عنوان فیلم «دنیای ژوراسیک: فرمانروایی/Jurassic World: Dominion» اعلام شد.

معرفی فیلم دنیای ژوراسیک: فرمانروایی
معرفی فیلم دنیای ژوراسیک: فرمانروایی

این عنوان عبارتی از کتاب مقدس را به یاد می آورد که می گوید: خداوند فرمانروایی زمین را به انسان بخشید. پیش بینی می شود «دنیای ژوراسیک: فرمانروایی» پیامدهای اتفاقات قسمت قبلی با عنوان «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» را به تصویر بکشد.

لورا درن، جف گلدبلوم و سم نیل برای بازی در پروژه «دنیای ژوراسیک ۳» دوباره به دنیای دایناسورها بازمی‌گردند. این سه نفر که همگی در نسخه اصلی «پارک ژوراسیک» استیون اسپیلبرگ در سال ۱۹۹۳ حضور داشته‌اند در فصل سوم همکاری یونیورسال و امبلین‌پیکچرز در مجموعه فیلم‌های «دنیای ژوراسیک»، در همان نقش‌های سابق خود بازی خواهند کرد. بنابراین درن نقش دکتر الی ستلر را خواهد داشت و سم نیل به جای دکتر آلان گرنت بازی خواهد کرد و گلدبلوم نیز به همان قالب بذله‌گوی دکتر یان مالکوم باز خواهد گشت.

کالین ترورو که کارگردان «دنیای ژوراسیک» (۲۰۱۵) بود بعد از آنکه جی. آ بایونا کارگردانی قسمت دوم این مجموعه تحت عنوان «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» را برعهده داشت دوباره به عنوان کارگردان به این پروژه پیوست. ترورو همچنین فیلمنامه این کار را به همراه امیلی کارمایکل براساس داستان درک کونالی نوشته است.

استیون اسپیلبرگ کارگردان قسمت اول مجموعه «ژوراسیک» یکی از مدیران تولید این فیلم است. تاریخ اکران آخرین نسخه از این مجموعه برای ۲۱ جون سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.


⇐ دیدن مطالب بیشتر در لینک: فیلم جدید خارجی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن