سینماسینمای جهان

معرفی فیلم مردان پادشاه ۴ kings man + خلاصه داستان و بازیگران فیلم مردان پادشاه: بازی بزرگ

نخستین تصاویر رسمی از فیلم مردان پادشاه ۴ kings man به کارگردانی متیو ووگان منتشر شد به همراه داستان و بازیگران فیلم مردان پادشاه: بازی بزرگ . این فیلم ادامه بر نسخه اولیه “کینگزمن-شورای زرین” خواهد بود. به تازگی و همزمان با شروع مراحل پس از تولید فیلم سینمایی “مردان پادشاه” مجموعه نخستین تصاویر این فیلم سینمایی توسط کمپانی تولید کننده این اثر منتشر شد.

بازیگران فیلم مردان پادشاه: بازی بزرگ
بازیگران فیلم مردان پادشاه: بازی بزرگ

این فیلم ۱۸ ماه سپتامبر ۲۰۲۰ اکران سراسری خود را آغاز خواهد کرد. این فیلم ادامه بر نسخه اولیه «کینگزمن-شورای زرین» خواهد بود.در قسمت جدید نیز کارگردان همان کاری ر را برای رالف فاینس کرده که در قسمت‌های قبلی برای کالین فیرث انجام داده که در کمترین حالت بسیار هیجان انگیز است و حضور گریگوری راسپوتین در یکی از نقش‌های اصلی نیز نشان دهنده این است که فیلم اکشن «مردان پادشاه» دقیقاً متناسب با کلیشه‌های مربوط به فیلم‌های روایت کننده جنگ جهانی اول نخواهد بود.

همچون نسخه اول و دوم این فیلم را نیز “متیو ووگان” بر اساس فیلمنامه “جین گولدمن” کارگردانی خواهد کرد. “کینگزمن” کمدی اکشن جاسوسی محصول مشترک امریکا و انگلستان است که داستان جاسوس بازی سرویس‌های مخفی جاسوسی را روایت می‌کند.

دانیل برول، لیام نیسون، چارلز دنس، ریس ایفانز، متیو گود، آرون تایلر-جانسون، جما آرترتون، تام هولندر، جایمن هانسو، استنلی توچی و رالف فاینز از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

از جمله اتفاقات عجیب این نسخه از فیلم سینمایی مردان پادشاه باید به حذف بازیگران اصلی نسخه‌های پیشین و اضافه شدن بازیگران جدید به آن اشاره کرد.

تارون اگرتون در نقش گری «اگزی» آنوین، مارک استرانگ در نقش مرلین؛ کالین فرث در نقش هری هارت سه بازیگر اصلی این فیلم در نسخه‌های پیشین بودند که در این نسخه حضور ندارند، نکته دیگر اضافه شدن لیام نیسون به این مجموعه است.

متیو وان کارگردان این فیلم آثار مطرحی همچون مردان ایکس را در کارنامه کاری خود دارد، مردان پادشاه هفتمین تجربه وان در عرصه کارگردانی محسوب می‌شود، وی قسمت پیشین مردان پادشاه را نیز کارگردانی کرده است.

فیلم مردان پادشاه kings man
فیلم مردان پادشاه kings man

⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های: باکس آفیس هفتگی ۲۰۲۰ و فیلم جدید خارجی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن