اخبار داغ

معرفی پر فروش ترین خودروهای ژاپنی و کره ای در آمریکا

مجله اینترنتی کولاک: تا چند سال قبل کسی میزان محبوبیت خودروهای کره ای و ژاپنی را در آمریکا باور نمی کرد. حالا اما این خودروها به لحاظ میزان فروش در بسیاری موارد با خودروهای آمریکایی و آلمانی رقابت می کنند.

5c31d5686b8c2_2019-01-06_13-46

 

به نقل از اقتصاد آنلاین؛ طبق بررسی‌های انجام شده، در این نمودار نشان داده شده است که برخی خودروهای برند آسیایی، در نوامبر ۲۰۱۸ چه میزان در آمریکا به فروش رفته است.برند هوندا در این سال تحت نام تجاری خود ۱۰۶٫۴۸۰ دستگاه خودرو در آمریکا به فروش رسانده است.

این نمودار بر اساس تعداد فروش خودروهای برند آسیایی در ایالات متحده است.

 

در نوامبر ۲۰۱۸، تویوتا (نام تجاری مشهور در آسیا) هم‌چنان در صدر جدول پرفروش‌ترین خودروهای آمریکا قرار دارد. ژاپن (بزرگ‌ترین تولیدکننده این برند آسیایی) تقریبا ۱۶۴هزار دستگاه خودرو در این ماه به فروش رساند. میزان فروش این برند نسبت به همین دوره در سال گذشته ۴٫۱۱درصد افزایش داشته است.

برندهای آسیایی هم‌چنان موفق‌ترین گروه نسبت به گروه‌های بومی ایالات متحده هستند.این روند بیشتر تحت تاثیر این واقعیت است که تولیدکنندگان وسایل نقلیه آسیا، محبوب‌ترین مدل خودروها در ایالات متحده را عرضه و تولید می‌کنند.

 

محبوب‌ترین اتومبیل‌های آسیایی در ایالات متحده شامل تویوتا کمری، هوندا سیویک و تویوتا کرولا است. علاوه بر این، نیسان لیف، محبوب‌ترین مدل ماشین الکتریکی در آمریکا، در رتبه چهارم این نمودار قرار دارد.

 

ایالات متحده دومین بازار بزرگ خودروهای سواری در جهان است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که خودروهای با سایز متوسط و کوچک بیشتر در بین آمریکایی‌ها محبوب است، گرچه کیفیت این وسایل نقلیه در صدر تقاضای خریداران قرار می‌گیرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن