تلویزیون

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه ایرانیش شبکه ۲ سیما + آدرس سایت و اپلیکیشن

در این مطلب درباره نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه ایرانیش نوشته ایم. بسیاری از علاقه مندان به مسابقات تلویزیونی به دنیال راهنمای شرکت در مسابقه ایرانیش هستند. این مسابقه البته از طریق سایت و اپلیکیشن های موبایلی پخش می شود و اجرای آن را پوریا پورسرخ بر عهده خواهد داشت. طبق اعلام روابط عمومی برنامه “ایرانیش”،ساختار این مسابقه با نمونه‌های تولید شده داخلی و خارجی تفاوت هایی دارد.

این مسابقه بناست در ۶۴ قسمت پخش شود و علاقه‌مندان می‌توانند هم به عنوان شرکت کننده در مسابقه و هم به عنوان تماشاگر با مراجعه به سایت و ثبت نام در برنامه حضور پیدا کنند. در هر قسمت از مسابقه ما میزبان دو خانواده پنج نفری هستیم که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. البته ۷ نفر از اعضای خانواده می‌توانند در برنامه ثبت‌نام کنند و هر خانواده دو یار ذخیره دارد که به فراخور نیاز از آن‌ها استفاده می‌شود.

تاکنون بالغ بر ۳۰۰ خانواده در سایت مسابقه ثبت‌نام کرده اند و با توجه به استقبال متقاضیان ممکن است زمان ثبت نام تمدید شود. از بین متقاضیان ۶۴ خانواده را برای فصل اول انتخاب می‌کنیم که این خانواده‌ها طی قرعه کشی با هم به رقابت می‌پردازند.

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه ایرانیش
نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه ایرانیش

شرایط ثبت نام و قوانین مسابقه

  • نفرات اصلی هر تیم شامل ۳ نفر آقا و ۲ نفر خانم است.
    در قوانینِ حضورِ تیم های شرکت کننده در مسابقه ایرانیش، با توجه به اینکه نفرات مسابقه دهنده در هر تیم ۵ نفر از افراد یک خانواده شامل پدر، مادر و ۳ فرزند می باشند، چنانچه خانواده ای دارای ۳ فرزند به بالا باشد و فرزندان متاهل باشند، می تواند این فرزندان و یا همسران ایشان را به عنوان ارزش افزوده تیم خود و در جایگاه یار ذخیره به همراه داشته باشد تا در فرصت های مقتضی با حضور این فرزندان و یا همسرانشان در میدان مسابقه توانمندی های بیشتری از خانواده موصوف به نمایش درآید.
  • همه ی اعضا از یک خانواده بوده و یا با هم نسبت خانوادگی داشته باشند.
  • الزاما بانوان گروه با یکی از آقایان محرم باشند. هر تیم اجازه دارد ۲ نفر از دیگر اعضای خانواده را به عنوان یار ذخیره در کنار خود داشته باشد
  • اعضای دو تیم از ۱۵ سال به بالا انتخاب شوند.
  • این مسابقه با محوریت بازی های ایرانی در حوزه های میدانی و اطلاعات عمومی انجام می شود.
  • پیشنهاد می شود از افراد با آمادگی جسمی و ذهنی مناسب ، در تیم ها استفاده شود.
  • بانوان عزیز با رعایت موازین اسلامی و ملی تلویزیون در مسابقه حاضر شوند.
  • در صورتی که اعضای گروه دچار بیماری خاصی هستند در ستون ویژه با شرح کامل اعلام فرمایید.

سایت مسابقه ایرانیش

http://iranish2.ir

شماره سامانه پیامکی

۳۰۰۰۰۲۰۰

پیج اینستاگرام

instagram.com/Iranish2.ir

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن