چهره هاسلبریتی ایرانی

واکنش دنیا جهانبخت به بلاک شدن توسط بهرام افشاری + علت و ماجرا

واکنش دنیا جهانبخت به بلاک شدن توسط بهرام افشاری به همراه علت بلاک کردن پیج دنیا جهانبخت توسط بهتاش پایتخت بهران افشاری و جزئیات در این مطلب. بااستقبال زیادی که از سریال پایتخت ۶ شده هر روز خبر یا حاشیه ای راجع به این سریال و بازیگرانش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. در جدیدترین مورد دنیا جهانبخت چهره معروف اینستاگرامی از بلاک شدنش نوسط بهرام افشاری خبر داده است!

دنیا جهانبخت مدل و یکی از چهره های معروف اینستاگرام است. او ۳۰ آبان سال ۱۳۶۸ در شهر تهران به دنیا آمد. جهانبخت لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه آزاد دارد. او در یک خانواده ۴ نفره زندگی می کند و پدر او فوت کرده است. هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و قصد دارد به آمریکا مهاجرت کند. او بعد از پایان یافت تحصلاتش به همراه خانواده به استانبول ترکیه مهاجرت کرد. هم اکنون منتظر است تا بتواند اقامت دائمی آمریکا را نیز به دست آورد.

او ابتدا از فیسبوک شروع کرد و به چهره ای معروف تبدیل شد. در سن ۱۸ سالگی عکس های خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث شد بسیار معروف شود و دنبال کنندگانش روز به روز بیشتر شوند. سپس پیج ایسنتاگرام را راه انداخت و هم اکنون فالوئرهای میلیونی دارد. او با ابراز علاقه به ساسی مانکن و گریه کردن مقابل دوربین بسیار جنجالی شد.

او مدام به ساسی مانکن ابراز علاقه می کرد ولی این عشق یک طرفه بود و ساسی اصلا حواب دنیا جهانبخت را نمی داد تا اینکه او کلیپی از خفه کردن خودش را منتشر کرد که ابعاد این ماجرا بزرگ تر شد وباعث شد که او بیشتر از قبل دیده شود. بعد از مدتی او با طلا گلزار مدلی که ساکن دبی است و گویا با ساسی مانکن رابطه دارد، وارد بحث شد و این ماجرا هم برای کاربران بسیار جالب بود.

واکنش دنیا جهانبخت به بلاک شدن توسط بهرام افشاری
واکنش دنیا جهانبخت به بلاک شدن توسط بهرام افشاری
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن