اخبار داغ

پشت پرده دست ندادن قلعه نوعی با فرهاد مجیدی در بازی استقلال – سپاهان + فیلم

برخورد سرد و مشکوک ژنرال با هفت مقدس

مجله اینترنتی کولاک : امیر قلعه نویی با رفتار سرد فرهاد مجیدی مربی استقلال روبرو شد، او دست سردی به سرمربی سپاهان داد و بعد از آن هم منتظر نماند تا او عبور کند و بی تفاوت روی نیمکت نشست.

 

آیا قلعه نوعی و مجیدی با هم قهرند؟

حضور امیر قلعه نوعی روی نیمکت سپاهان اصفهان باعث شده بود تا بازی دیروز استقلال و سپاهان علاوه بر حساسیت های همیشگی حاوی حواشی آشکار و پنهانی باشد که بعضا سوژه داغ عکاسان ورزشی می شود و پیگیری آن هم برای هواداران فوتبال جذابیت دارد.
در همین ارتباط روز گذشته پیش از شروع بازی استقلال و سپاهان طبق یک سنت قدیمی مربیان تیم میزبان به سراغ نیمکت تیم مهمان رفتند تا به آنها خوش آمد بگویند.اما در حالیکه امیر قلعه نوعی به سمت نیمکت استقلال رفته بود صحنه عجیبی به ثبت رسید که بسیاری از عکاسان هم از ثبت آن غافل شدند.
در آن صحنه قلعه نوعی به سمت نیمکت استقلال رفت و با شفر،حاجیلو و تمام نیمکت نشینان استقلال دست داد و برخی را نیز در آغوش گرفت و آنها را بوسید تا معلوم شود آنهایی را که از قبل صمیمی تر بوده بیشتر تحویل می گیرد اما نکته عجیب و سوال برانگیزی که در هلهله استادیوم نقش جهان و شلوغی اطراف نیمکت استقلال گم شد لحظه ای بود که فرهاد مجیدی از جایش بلند شد تا با قلعه نوعی دست بدهد اما در عین ناباوری سرمربی سپاهان در بین دست دادنهایش مجیدی را فاکتور گرفت و از او با بی تفاوتی رد شد تا مشخص شود که این دو نفر رابطه تیره و تاری با هم دارند.

کنایه های تند فرهاد مجیدی به قلعه نویی!

بازبینی چندین باره فیلم هم نشان می دهد که فرهاد مجیدی از برخورد قلعه نوعی به شدت ناراحت شد و همان لحظه سر جایش نشست و قلعه نوعی هم بدون توجه به او با سایر نیمکت نشینان دست داد.
نکته دیگر اینکه دیروز فرهاد مجیدی در سوگ مادربزرگش داغدار بود و قلعه نوعی اگر هم کدورتی از او به دل داشت باید به سمت مربی جوان استقلال می رفت و درگذشت مادربزرگش را به او تسلیت می گفت اما رفتار قلعه نوعی نشان داد که میزان کدورت بین او و فرهاد مجیدی به حدی است که مربی سپاهان حاضر است تمام حاشیه های و گمانه زنی های منفی را به جان بخرد اما با هفت مقدس استقلالی ها حتی دست هم نداد!
این اتفاق عجیب باعث شد تا هواداران استقلال پس از بازی در فضای مجازی به شدت علیه قلعه نوعی موضع بگیرند و او را به خاطر برخورد سرد با مجیدی شماتت کنند.

 

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن