رپورتاژ آگهی

چرا نمیشه بلیط طلایی کلش خرید؟

رپورتاژ آگهی

گیمرهایی که قصد دارند تا اقدام به خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز کنند، این سوال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که چرا دیگر نمی‌شود به صورت مستقیم اقدام به خرید بلیط طلایی کلش کرد؟ به منظور پاسخ به این سوال با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کاملی را به شما ارائه داده و بیان کنیم که چگونه پس از به وجود آمدن محدودیت‌های جدید برای گیمرهای ایرانی می‌توان اقدام به خرید بلیط طلایی کلش کرد؟

بلیت طلایی کلش آف کلنز چیست؟

پیش از آن که بخواهیم شما را با محدودیت‌های به وجود آمده برای خرید بلیت طلایی کلش آشنا کنیم، نیاز است تا شما را با مفهوم بلیت طلایی آشنا کرده و در مورد گلد پس اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

بلیت طلایی در واقع نوعی سیستم اشتراک ماهانه است که مخصوص بازی کلش آف کلنز بوده و شما می‌توانید با پرداخت ۵ دلار در ماه، این گلد پس را خریداری کرده و از مزایا آن بهره مند شوید.

یکی از سوالات بسیار مهمی که گیمرها مطرح می‌کنند این است که خرید و استفاده از بلیط طلایی کلش آف کلنز چه مزایایی دارد؟ اگر بخواهیم در این زمینه توضیحاتی را به شما ارائه دهیم باید گفت که اگر حساب شما گلد پس داشته باشد، می‌توانید از آن پس در زمان بسیار کمی و با صرف منابع کمتر، سربازهای خود را ارتقا دهید. همچنین یکی از مهم ترین مزایا خرید و استفاده از بلیت طلایی کلش آف کلنز، افزایش سرعت ساخت نیروها است.

نکته جالبی که باید به آن توجه کنید این است که با خرید گلد پس و فعال سازی آن در حساب خود، گنجایش بانک دهکده شما برای نگهداری از منابع نیز افزایش پیدا می‌کند. در واقع شما می‌توانید با استفاده از بلیط طلایی ۲۵ میلیون واحد طلا، ۲۵ میلیون واحد اکسیر و ۲۵۰ هزار واحد اکسیر سیاه را در دهکده خود نگهداری کنید. آزاد کردن لیست جوایز با پرداخت جم نیز از دیگر ویژگی‌ها و مزایای خرید و استفاده از گلد پس است.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از بلیت طلایی فرآیند ترمیم سلامت سربازان و کارایی جادوها را به شکل بهتر و با منابع کمتری انجام دهید. انجام تمامی این کارها نیز در مدت زمان کوتاه تری برای شما فراهم می‌شود.

تمامی این ویژگی‌ها و مزایا باعث محبوبیت خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز در بین گیمرها شده است. به همین واسطه اگر جز گیمرهای تفننی بازی کلش آف کلنز نیستید و قصد دارید تا به صورت جدی این بازی را تجربه کنید، پیشنهاد ما این است که نگاه ویژه‌ای به بلیت طلایی کلش آف کلنز داشته باشید.

محدودیت خرید بلیط طلایی کلش در داخل کشور

در ابتدا که بازی کلش آف کلنز توسط مجموعه سوپرسل ایجاد شد، به دلیل تحریم‌هایی که علیه گیمرهایی ایرانی وجود داشت، گیمرهایی که در داخل کشور حضور داشتند، نمی‌توانستند به صورت مستقیم اقدام به خرید جم کلش آف کلنز کرده و از آن استفاده کنند. البته در آن زمان هنوز گلد پس کلش ایجاد نشده بود.

پس از موفقیت بازی کلش آف کلنز و محبوبیت بسیار زیادی که این بازی در داخل کشور پیدا کرد، مجموعه کافه بازار اقدام به ایجاد یک پل ارتباطی برای گیمرهای ایرانی کرد تا این دسته از گیمرها بتوانند به صورت مستقیم و به شکل ریالی اقدام به خرید جم و بلیت طلایی بازی کلش اف کلنز کنند.

پس از آن که تحریم‌های موجود از بین رفت، گیمرهای داخل کشور توانستند با کمک اپلیکیشن کافه بازار اقدام به خرید جم و بلیت طلایی کنند. متاسفانه اخیرا کافه بازار امکان خرید درون برنامه‌ای جم و بلیت طلایی بازی کلش اف کلنز و کلش رویال را متوقف کرده است. این مسئله باعث شده تا بازیکنان و گیمرها دیگر نتوانند اقدام به خرید درون بازی جم و بلیت طلایی از طریق کافه بازار کنند.

اگر شما جز بازیکنان اندرویدی و‌ ای او اسی هستید که با مشکل و محدودیت خرید جم و بلیت طلایی از داخل بازی کلش مواجه هستید، نیاز است تا برای حل این مشکل به سراغ مجموعه‌های واسط آمده و از این طریق اقدام به خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز کنید.

بهترین روش خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز

همان طوری که مشاهده کردید، امروزه دیگر نمی‌توان به صورت مستقیم و از طریق درون بازی کلش آف کلنز، اقدام به خرید جم و بلیت طلایی کرد. در چنین شرایطی تنها روش خرید بلیط طلایی کلش آف کلنز، استفاده از سایت‌ها و فروشگاه‌های واسط است.

مجموعه تاپ جم شاپ یکی از برترین مجموعه‌های فعال در این حوزه است. ویژگی‌ها و مزایایی که فروشگاه تاپ جم شاپ به گیمرها ارائه می‌دهد، باعث محبوبیت این فروشگاه شده است. اگر بخواهیم شما را با ویژگی‌های مجموعه تاپ جم شاپ آشنا کنیم می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد.

ضمانت قیمت یکی از مهم ترین ویژگی‌های مجموعه تاپ جم شاپ است. در واقع این مجموعه ضمانت می‌کند که شما می‌توانید با هزینه بسیار پایین تر از سایر فروشگاه ها، بلیط طلایی کلش آف کلنز را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که تمامی پرداخت‌ها به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های معتبر انجام می‌شود. همچنین باید به این نکته توجه کنید که پس از خرید اینترنتی و ارائه اطلاعات حساب خود، فرآیند شارژ و خرید بلیط طلایی به سرعت انجام می‌شود و می‌توانید در کمتر از ۱ ساعت، گلد پس را در حساب خود دریافت کنید.

نکات مهم برای خرید بلیط طلایی از تاپ جم شاپ

به دلیل آن که نمی‌توان به صورت مستقیم بلیت طلایی کلش را خریداری کرد، به همین دلیل باید حساب خود را به سوپرسل آیدی یا جیمیل متصل کرده و سپس اطلاعات اکانت خود را به کارشناسان مجموعه ارائه دهید تا فرآیند خرید بلیت طلایی توسط مجموعه تاپ جم شاپ انجام شود.

مزیت اتصال بازی شما به سوپرسل آیدی این است که دیگر شما نیازی به ارائه پسورد خود به مجموعه تاپ جم شاپ نخواهید داشت و تنها با ارائه آیدی خود، می‌توانید فرآیند خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را با امنیت بالا انجام دهید.

به منظور افزایش امنیت حساب شما، بعد از اتمام سفارش خرید بازی تمامی اطلاعات شما از دیتابیس تاپ جم شاپ حذف خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا