مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

چگونه کلیتوریس را تحریک کنیم تا زن به اوج لذت جنسی برسد؟

مجله اینترتی کولاک: اگر راجع به کلیتوریس یا چوچوله که یکی از اندام های بسیار حساس رنان است  هیچ اطلاعاتی ندارید و نمی دانید که چطور باید هنگام رابطه جنسی با همسر آن را تحریک کرد تا زن به اوج لذت جنسی یا همان ارضای جنسی برسد با ما همراه شوید.

 

کلیتوریس چیست؟

چوچوله یا کلیتوریس اندام جنسی ارتجاعی شکل در آلت تناسلی(فرج) زنان است. دارای اعصاب و رگ های فراوان می باشد.
محل آن در کنار اتصال لب های کوچک به هم، در بالای خروجی ادرار و مهبل، در آلت تناسلی خانم ها می باشد.(برجستگی که در بالای آلت تناسلی زن ها)

تحریک کلیتوریس زن و به ارگاسم رساندن همسرتان

یکی از نقاط فوق العاده حساس همسران که در به ارگاسم رسیدن خانم ها تاثیر فراوان دارد، و باعث یک رابطه زناشویی موفق می شود، تحریک کلیتوریس می باشد.

این اندام در اکثر پوزیشن های رابطه جنسی توسط آلت مرد مورد تحریک می شود، شوهر می تواند در حین معاشقه و بازی با همسر در هنگام رابطه جنسی با دست و یا دهان این عضو آلت تناسلی همسر را مورد تحریک قرار دهد و طعم واقعی لذت جنسی را به همسر خود بچشاند.

نکات مهم

در هنگام تحریک دهانی کلیتوریس رعایت نکاتی مانند بهداشت دهانی برای شوهر و رعایت بهداشت اندام جنسی برای زنان لازم است.
اگر خانمی میل فراوانی به این لذت جنسی دارد، ولی شوهر او از انجام آن خودداری می کند، با رعایت بهداشت(تمیز کردن موهای زاید) و در ابتدای رابطه زناشویی و معاشقه که هنوز در اثر ترشحات واژن، آلت تناسلی زن خیس و لزج نشده است، از شوهر خود بخواهد که برای او تحریک دهانی داشته باشد. و زمانی که ترشحات آلت جنسی شروع می شود خود خانم به شوهر خود اعلام کند که کافی است.

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال