سیاسی

گرین کارت داشتن زینب سلیمانی دختر شهید سردار قاسم سلیمانی حقیقت دارد؟

در این روزها بهتر است به این موضوع دقت داشته باشیم که اسیر شایعات کثیف و نادرست رسانه ای پیرامون خانواده سردار قاسم سلیمانی نشویم! شایعاتی چون گرین کارت داشتن زینب سلیمانی و… برای نمونه در جدیدترین شایعه ی کثیف منتشر شده، عکسی از دختر سردار قاسم سلیمانی یعنی زینب سلیمانی منتشر شده است که دارای گرین کارت ایالات متحده آمریکا می باشد! استناد افرادی که این عکس را منتشر کرده اند، وب سایتی است که به هیچ وجه معتبر نیست و علاوه بر این، می توان اطلاعات این وب سایت را توسط کاربران آن تغییر داد! البته لازم به بیان است صفحه ی مربوط به دختر سردار قاسم سلیمانی یعنی زینب سلیمانی ، دیروز ساخته شده است!

گرین کارت داشتن زینب سلیمانی

شایان ذکر است که روز جمعه، پنتاگون به دستور رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ به کاروان قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد اقدام به حمله موشکی نمود که در نتیجه آن فرمانده نیروهای قدس سپاه، سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید. به گفته دولت آمریکا ، این عملیات تدافعی بوده است و به هدف محافظت از نیروهای آمریکایی مستقر در خاورمیانه صورت گرفته است.

در کارنامه فرماندهی سردار سلیمانی در نیروی قدس، نقاط درخشان بسیاری وجود دارد که بسیاری از آنها شاید برای همیشه پنهان بماند اما آنچه لااقل در ظاهر و برای نمونه می‌ توان دید،  تقویت و ثبات حزب‌ الله لبنان، تقویت نیروهای مقاومت فلسطینی در جریان جنگ‌ های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه و نیز شکل‌ گیری و تقویت محور مقاومت خصوصاً در ۸ سال اخیر و پس از شروع بحران در سوریه و عراق است.

در انتها لازم به بیان است بر اساس اخبار منتشر شده از مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی ، قرار است طبق وصیت ایشان پیکر او در گلزار شهدای کرمان دفن شود.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن