سرگرمی

فال روزانه آنلاین |فال حافظ امروز ۹۸/۹/۱۶

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها. در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک شاهد فال روزانه و فال حافظ با تعبیر هستید. اگر می خواهید از آینده تان باخبر شوید با ما در دسته فال و طالع بینی همراه باشید.

فال روزانه شنبه ۹۸/۹/۱۶ 

فروردین

روز خوبی در پیش شما است، به شرط اینکه گوش‌تان تنها بدهکار حرف‌های خوب و گفته‌های مثبت باشد و به منفی‌بافی محل ندهید. امروز مهمانی بزرگی ترتیب داده‌اید و قصد دارید تمام فامیل و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. این مهمانی را جدی بگیرید و سعی کنید حسابی به مهما‌ن‌ها خوش بگذرد. قصد امضای قرارداد یا معامله‌ای مهم را دارید، در امضای این قرارداد عجله نکنید و قبل از هرگونه تصمیمی، تمام جوانب کار را با عقل‌سلیم بررسی کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از همیشه شما را دوست دارد. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از محبت را پشت‌سر بگذارید.

اردیبهشت

از خودتان راضی نیستید و احساس می‌کنید چیزی در زندگی کم دارید. برای رفع چنین کمبودی در فعالیت‌های خیرخواهانه و خیریه شرکت کنید و با انجام کارهای خیر، رضایت قلبی پیدا نمایید. پدر یا یکی از بزرگان فامیل به شما درخصوص انجام کارهای‌تان در محل کار پند و اندرز داده، امروز زمان خوبی است که به این نصیحت گوش کنید و متوجه شوید که حق با ایشان بوده است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی را از شما نهان کرده است، امروز وقتی را برای گفتگو با وی اختصاص دهید و به او بفهمانید که هیچ پرده‌ای میان عشاق وجود ندارد و بهتر است که رازش را با شما درمیان بگذارد.

خرداد

روزهای سختی را پشت‌سر گذاشته‌اید و امروز روی خوش زندگی را خواهید دید. به لحاظ مالی نیز روز خوبی را سپری می‌کنید، اما پیشنهاد می‌کنیم حساب دخل‌وخرج زندگی‌ را داشته باشید. پیش‌رفت‌های خوبی را در محل‌کار تجربه کرده‌اید اما دامنه تجارت شما از چیزی که هست نیز می‌تواند وسیع‌تر باشد و بهتر است به گسترش دامنه فعالیت‌های تجاری فکر کنید. امروز زمانی را به استراحت و تفریح اختصاص دهید و خودتان را تحویل بگیرید. با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مسائل بسیار کوچک و جزئی دائم جرو‌بحث می‌کنید، این کدورت‌ها را دست کم نگیرید چرا که ادامه آنها، رابطه عاشقانه شما را به خطر می‌اندازد.

تیر

همیشه خودتان را بابت هرکاری که انجام می‌دهید سرزنش می‌کنید و این اخلاق، تأثیر منفی زیادی بر اعتمادبه‌نفس شما گذاشته است. فراموش نکنید که انسان جایزالخطا است و جلوی بزرگنمایی اشتباه‌ها را بگیرید. به لحاظ کاری امروز فرصتی برای شراکت یا سود بیشتر در پیش‌روی شما قراردارد. مدت زیادی است که می‌خواهید دوستان و آشنایان را به مهمانی دعوت کنید، امروز بهترین زمان برای مهمانی و خوش‌گذرانی تا پاسی از شب است. آن‌گونه که باید و شاید به همسر یا عشق‌زندگی‌تان رسیدگی نمی‌کنید و امروز ثابت کنید که همیشه به فکر او هستید.

مرداد

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید و استراحت برای شما معنی ندارد،‌ فراموش نکنید که بدن شما نیاز به استراحت دارد و اگر با همین شدت کار کنید، در آینده سلامتی‌تان به خطر خواهد افتاد. گره‌ای در کار شما افتاده و تجارتی که به آن مشغول هستید مانند گذشته سودآوری ندارد، در این شرایط پای صحبت افراد متخصص و قدیمی‌های حرفه خود بنشینید و راه‌های سود بیشتر را از آنها جویا شوید. خبری فرخنده به گوش شما می‌رسد و امروز باخبر می‌شوید که یکی از آشنایان راهی خانه بخت خواهد شد. بیش از حد نگران آینده هستید و آنگونه که باید از زندگی لذت نمی‌برید، به خاطر داشته باشید کسی از آینده خبر ندارد و شادی امروز را فدای نگرانی برای آینده نکنید.

شهریور

امروز پیامی به دست شما می‌رسد، این پیام یا خبر مفهومی دوپهلو دارد و مواظب سوء‌برداشت از مفهوم این پیام باشید. خودتان را بیشتر بشناسید و رویکردی ایده‌آل‌گرایانه را در کار و زندگی درپیش بگیرید. برای تعادل در زندگی خانوادگی، اهمیت بیشتری به ارزش‌های والای انسانی قائل شوید. از حضور در جمع خسته‌‌ شده‌اید و مدتی است که می‌خواهید زمانی را دور از هیاهوی جمع، در تنهایی سپری نمایید. امروز این فرصت فراهم می‌شود و حسابی با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار نادرستی انجام می‌دهد و ممکن است از این کار به شما ضرر وارد شود. این اشتباه را نادیده بگیرید و ثابت کنید که بیشتر از این‌ها برای شما ارزش دارد

مهر

انسان انزوا طلبی هستید و با خانواده و دوستان دم‌خور نمی‌شوید. امروز به جای اینکه گوشه عزلت‌طلب کنید، سری به خانواده بزنید و لحظه‌های خوشی را سپری کنید. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری است و سرمایه‌گذاری امروز شما، سودی بلند‌مدت را به دنبال خواهد داشت. قصد ازدواج دارید، اما هنوز نیت خود را با عشق‌زندگی‌تان مطرح نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که با دلدارتان صحبت کنید و عشق‌نهانی خود را هویدا نمایید. انسان‌ زحمت‌کشی هستید و تاکنون تلاش‌های زیادی در محل‌کار انجام داده‌اید. امروز این تلاش‌ها به بار خواهد نشست و زندگی راحت‌تری را در پیش‌رو خواهید داشت.

آبان

قصد خرید ملک یا مغازه‌ای دارید، امروز در انجام این معامله شک نکنید و مطمئن باشید سود خوبی از این راه نصیب شما خواهد شد. خبر خوشی در محل کار به دست شما میرسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در شادی خودتان سهیم کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تمام تلاش‌اش را انجام می‌دهد تا شما را از همیشه خوشحال‌تر کند.

آذر

انسان‌زودرنجی هستید و از کوچک‌ترین امور زندگی عصبانی می‌شوید، اگر امروز مواظب این رفتار نباشید، دلخوری میان شما و اعضای خانواده ایجاد خواهد شد. مدت‌ها است که پولی به کسی داده‌اید و امروز طلب‌ شما وصول می‌شود. سفره دل‌تان را پیش هر کس و ناکسی باز می‌کنید، این اخلاق را کنار بگذارید و رازهای زندگی‌تان را برای غریبه‌ها برملا نکنید. تصمیم مهمی در سرکار باید اتخاذ کنید، تمام جوانب‌کار را در این تصمیم در نظر داشته باشید تا آسیبی به موقعیت کاری شما وارد نشود. امروز جرو‌بحث کوچکی میان شما و فردی صورت می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد حرفش را روی کرسی بنشاند.

دی

روز خوبی در پیش ندارید و مشکل مالی برای شما پیش می‌آید و روزتان حسابی خراب می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتاری انجام داده و شما را ناراحت کرده، فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و از اشتباه‌ او چشم‌پوشی کنید. نقشه‌های مهمی برای آینده‌تان در سر دارید، اما رازدار نیستید و این نقشه‌ها را با افراد مختلفی درمیان می‌گذارید، مطمئن باشید با این رویه هرگز نمی‌توانید نقشه‌های‌تان را عملی کنید. امروز کار زیادی ندارد و چند ساعتی زودتر از محل کار به منزل بیایید و بقیه روز را در کنار افراد خانواده سپری کنید. فردی به کمک شما نیاز دارد، به ندای کمک این فرد پاسخ مثبت بدهید و فراموش نکنید که شما هم ممکن است روزی نیاز به کمک پیدا کنید.

بهمن

انسان مبادی‌آدابی هستید و این اخلاق شما را به نُقل هر انجمنی تبدیل کرده است. امروز مجبور می‌شوید هزینه چشمگیری را برای خرج و تعمیرات منزل اختصاص دهید و از این بابت در مضیقه مالی قرار خواهید گرفت. مسافرتی در پیش دارید و فکر می‌کنید که وقت خوبی برای سفر نیست، اما در این سفر با افراد جدیدی آشنا می‌شوید و موقعیت شغلی شما تضمین خواهد شد. ا امروز میان شما و همسرتان سر موضوعی قدیمی جروبحث ایجاد خواهد شد اما اوضاع تا شب درست می‌شود و صلح‌وصفا میان شما برقرار خواهد شد.

اسفند

اجازه ندهید که مشکلات و سختی‌های زندگی شما را مأیوس کند و فراموش نکنید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است. امروز از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید هوس خرید و ولخرجی به سر شما زده، اما جلوی خودتان را بگیرید و پولی که با هزارویک‌زحمت به‌دست آورده‌اید را به‌راحتی از کف ندهید. وعده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید و قرار است برای او کاری انجام دهید، اما امروز فرصت نمی‌کنید و عشق‌زندگی‌تان حسابی از شما دلخور خواهد شد. در محل کار پیشرفت خوبی خواهید داشت و نظر همکاران به شما جلب می‌شود. امروز چشم از اموال و دارایی‌های‌تان برندارید چرا که احتمال سرقت دارایی‌های شما وجود دارد.

فال حافظ

فال حافظ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

فروردین

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است
گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

اردیبهشت

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست
اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

خرداد

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

تیر

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

مرداد

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

شهریور

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد
از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

مهر

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت
آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

آبان

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست
چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

آذر

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست
خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر:در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.

دی

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست
از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

تعبیر:صلاح در این است که فعلا” به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

بهمن

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

اسفند

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

امتیاز کاربران: ۴.۶۳ ( ۳ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن