تلویزیون

نحوه ثبت نام و شرکت در فصل هشتم برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

مجله اینترنتی کولاک: برای شرکت در فصل ششم برنامه خندوانه از طریق اپلیکیشن خندوانه اقدام کنید؛ چرا که فقط از این طریق می توانید ثبت نام نمایید.

در ابتدا اپلیکیشن برنامه خندوانه را از طریق سایت زیر ثبت نام نمایید.

http://khandevaneh.arsh.co/campaigns/

پس از نصب و عضویت در اپلیکیشن با وارد کردن نام ،کد ملی و دیگر مشخصات نام شما برای شرکت در برنامه خندوانه به عنوان تماشاچی ثبت می شود.

پس وارد کردن اطلاعات می توانید نام ۵ نفر دیگر را نیز به عنوان همراه ثبت نمائید. پس از آن منتظر تماس از سوی این برنامه باشید.

حضور در این برنامه هیچ هزینه ای ندارد.

مدتی است این برنامه با مرور قسمت‌های درگذشتگان و همچنین گلچین برنامه، روی آنتن می‌رود و مخاطبان آن می‌توانند از این پس شاهد قسمت‌های جدید باشند. گفته می‌شود فصل هشتم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی چهارشب متوالی از دوشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ پخش می‌شود و بازپخش‌های آن هم ساعت‌های ۴ بامداد، ۱۱ صبح و ۱۷ عصر روز بعد خواهد بود. «خندوانه» که سال ۹۳ در شبکه نسیم متولد شد؛ تا امروز هفت فصل خود راهی آنتن کرد. هفت فصلی که هرکدام بخش‌های متفاوتی را به برنامه اضافه کرده است. برخی از این بخش‌ها تا امروز به حیات‌شان در برنامه ادامه داده‌اند و بعضی هم با عدم اقبال مخاطبان مواجه شده‌اند و پرونده‌شان خیلی زود بسته شده است. در این فصل شاهد تغییرات زیادی در برنامه از جمله دکور متفاوت و آیتم‌های جدید هستیم و همچنین یکی از بخش‌های محبوب برنامه با نام خنداننده‌شو قرار است سری سوم خود را در خندوانه هشتم آغاز کند و خنداننده‌های برتر را بشناسد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این فصل از برنامه، خواندن گزارش پیش‌رو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خنداننده‌ها به صف

برنامه‌هایی باعنوان خنداننده برتر، ادابازی، لباهنگ، خانواده باحال و… در دل برنامه خندوانه متولد شدند و برخی از آنها در طول برنامه با استقبال مخاطبان به تولید و پخش خود ادامه دادند و به فصل‌های بعدی رسیدند، بعضی هم زود به فراموشی سپرده شدند. پس از خنداننده برتر که شرکت‌کنندگان آن از میان چهره‌های شناخته‌شده کمدی بودند، سال ۹۵ خنداننده‌شو به جمع ویژه‌برنامه‌های خندوانه افزوده شد و به این برنامه رنگ دیگری بخشید. این برنامه با حضور افرادی از میان مردم و در قالب مسابقه استعدادیابی به پخش رسید. در این بخش که با طی مراحل انتخابی همراه بود، چند استندآپ کمدین با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند. مراحل انتخابی ابتدا با ارسال ویدئو به برنامه بود که پس از انتخاب آنها، مرحله انتخاب حضوری آغاز می‌شد که این افراد باید مقابل چند هنرمند به عنوان هیات داوران به اجرای برنامه می‌پرداختند و پس از گزینش شدن از سوی آنان، به برنامه راه پیدا می‌کردند تا با راه یافتن به رقابت اصلی در نهایت زیر نظر چند مربی که از بازیگران و کارگردانان مطرح بودند، به اجرای استندآپ‌های خود در دل برنامه بپردازند و با رای مردم خنداننده برتر معرفی شود. علاقه‌مندان خندوانه و دنبال‌کنندگان خنداننده‌شو در این فصل با سری سوم این رقابت همراه خواهند شد. قرار است فصل تازه‌ای از این رقابت، راهی آنتن شود و باید دید در این فصل چند و چون گزینش، آموزش و رقابت به چه شکل خواهد بود؟

در و دیوار رنگ تازه می‌گیرد
خندوانه در فصل‌های مختلف خود دکورهای متفاوتی را طراحی کرد که برخی از شاخص‌ترین آنها دکور بازیافتی بود که در یک سالن بزرگ کار شد و امکان حضور تماشاگران بیشتری را در استودیو فراهم می‌آورد. دکور دیگری با کار شدن لوله‌های نمادین آب بود. در تمام فصول و با هر دکور امکان حضور تماشاگران در استودیو فراهم بود، اما تعداد آنها تفاوت داشت. در فصلی که با شیوع کرونا روی آنتن می‌رفت هم تماشاچیان حضور داشتند، ولی تعداد آنها اندک و صندلی‌های‌شان با رعایت فاصله اجتماعی از یکدیگر تعریف شده بود. این شیوه چیدمان در فضایی ساده و دکور نه‌چندان خلاقلانه، صورت گرفت؛ اما برای این فصل خبر رسیده که برنامه در دکوری کاملا متفاوت و با حضور تماشاگران ضبط شده است. دکوری که در تیزر برنامه از آن رونمایی شد و امشب با آغاز برنامه دیده خواهد شد.

نحوه ثبت نام و شرکت در فصل هشتم برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

تجویز خنده
خندوانه در این فصل هم با اجرای رامبد جوان و تهیه‌کنندگی سیدعلی احمدی پخش می‌شود و قرار است چهار روز در هفته ساعت ۲۳ به مدت ۷۰ و ۹۰ دقیقه روی آنتن برود. تکرار آن هم ساعت ۴ بامداد، ۱۱ ظهر و ۱۷ عصر روز بعد خواهد بود. این برنامه در سال‌هایی که روی آنتن رفت، معمولا برخی روزهای هفته مهمان مخاطبان می‌شد و این‌طور که در تیزر متفاوت فصل هشتم آمده، دکتر برای حال بد رامبد جوان خندوانه را از دوشنبه تا پنجشنبه تجویز می‌کند. روزهای دیگر هم در این ساعت آنتن شبکه نسیم با برنامه‌ای دیگر پر خواهد شد. یکی دیگر از نکات قابل تامل این است که برنامه خندوانه در شش فصل روی آنتن رفت و فصل هفتم برنامه قرار بود اواخر سال ۹۸ تولید شود اما روند تولید این پروژه همانند دیگر پروژه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاد. البته تاخیر تولید فصل هفتم یک سال طول کشید و در نهایت اسفند ۹۹ با عید مبعث روانه آنتن شبکه نسیم شد. البته فصل هفتم از برنامه خندوانه قرار بود تا محرم سال ۱۴۰۰ ادامه داشته باشد، ولی به دلیل ابتلای اعضای گروه، ادامه پخش آن میسر نشد و بعد از مدتی هم منتفی شد. حال گروه سازنده خندوانه با انرژی بالا برگشته‌اند و سری هشتم این برنامه روی آنتن می‌رود.

 

تازه‌ها در راهند
در فصل هشتم خندوانه، علاوه‌بر آیتم‌های ثابت و پرطرفدار، آیتم‌های جدیدی هم طراحی شده تا به برنامه حال و هوای تازه‌ای ببخشد. از بخش‌های ثابت و محبوب برنامه که در این فصل هم نوید استمرارش داده شده، حضور جناب‌خان، گفت‌وشنودهای نمکی او با جوان و مهمان برنامه و همچنین اجرای موسیقی‌های شاد است. آیتم‌های تازه هم به برنامه اضافه می‌شود و بعضی آیتم‌های پیشین هم با تغییراتی همراه خواهند بود. برای مثال آیتم‌های مستند نسبت به گذشته که پررنگ‌تر و فعال‌‌تر به حضور خود ادامه می‌دهند. پیش از این بخش‌های نمایشی و حضور گاه‌گاه شخصیت‌هایی مثل استاد کهنمویی، نیما، خانمی، بایرام و… در قسمت‌هایی از برنامه، بخش‌های متنوعی را ایجاد می‌کرد و حالا خبر رسیده علاوه‌بر گنجانده شدن آیتم‌های تازه، کاراکترهای نمایشی جدیدی هم در هشتمین سری از این برنامه به مخاطبان معرفی خواهند شد و نیما شعبان‌نژاد هم همچنان در این فصل از برنامه حضور دارد.

رمز موفقیت سری‌سازی
معمولا در تولیداتی که به سری‌سازی می‌رسند، باید گروه سازنده از فصل‌های قبلی‌ و آثارشان مراقبت بیشتری کنند، چون نگه داشتن مخاطب فعلی و جذب بیننده جدید نیازمند راهکارهای تازه است و این اتفاق رخ نمی‌دهد، مگر آن‌که ایده‌های جدید و نو به برنامه تزریق شود. همچنین بهره بردن از گروه‌های جدید خوشفکر می‌تواند منجر به این اتفاق شود. در مجموع یکی از سخت‌ترین تولیدات به این شکل است که به فصل‌های بعدی می‌رسد. با توجه به افتی که برنامه خندوانه در فصل هفتم داشت که اعتراف چند روز پیش رامبد جوان هم این نکته را تایید می‌کند، امید است که فصل جدید برنامه با قوای بیشتری روانه آنتن شود تا بتواند مخاطبان بسیاری را جذب کند.

اعتراف رامبد جوان و دلایل دیده نشدن فصل هفتم خندوانه
رامبد جوان در گفت‌و‌گو با یکی از شبکه‌های اینترنتی درباره استرس و اضطراب صحبت کرده است. او تاکید کرده که برطبق معیارهای جهانی، استرس می‌تواند منجر به اتفاقات ناگوار شود. وی در ادامه صحبتش در برنامه خندوانه اعترافی کرده و حتی تاکید داشته که این اعتراف برای اولین بار است و می‌خواهد حتی در فصل هشتم برنامه خندوانه هم اعترافش را تکرار کند. جوان در این گفت‌و‌گو اعلام کرده فصل هفتم از برنامه خندوانه را با انگیزه و انرژی بسیار کمی تولید و روانه آنتن کرد. وی می‌گوید: «زمانی که فصل هفتم برنامه خندوانه ساخته می‌شد، تازه ردپای ویروس کرونا در کشور باز شده بود. همه آدم‌ها دلواپس و نگران بودند که مبادا درگیر کرونا شوند. مسلما من هم به اندازه بقیه مردم نگران بودم و می‌گفتم الان که من ماسک ندارم یا آدم‌هایی که جمع کرده‌ایم ماسک ندارند، آیا بیماری در همه ما منتشر می‌شود؟» وی ادامه می‌دهد: «این موضوع به حدی اضطراب‌آور و نگران‌کننده بود که باعث شد تا من با انرژی بالا برنامه را شروع نکنم. از سوی دیگر مردم هم حال‌شان بد بود و به‌خاطر شرایط کرونا و وضعیت اقتصادی عصبی بودند. بنابراین من هم تحت‌تاثیر چنین اتفاقاتی قرار گرفته بودم و انرژی لازم و همیشگی را نداشتم. این اعتراف را صادقانه انجام می‌دهم، اما باید بگویم که از امشب برنامه با تمام قوا روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. خودم به همراه گروهم با تمام قوا در میدان حاضر هستیم و با انرژی ۱۰۰ خندوانه را شروع خواهیم کردم. در سری جدید برنامه خندوانه موضع‌گیری‌های جذاب و دوست‌داشتنی خواهیم داشت که تک‌تک لحظات جزء به جزء به مخاطبان منتقل می‌شود.»

خندوانه با مهمانان متفاوت
معمولا برنامه خندوانه در ذهن مردم با حضور متفاوت چهره‌های سرشناس هنری، ورزشی یا سیاسی شناخته می‌شود و بیننده‌های زیادی پای این برنامه می‌نشینند تا گفت‌وگوی متفاوت رامبد جوان را با این چهره‌ها تماشا کنند. شنیده‌ها حاکی از آن است که روند گفت‌و‌گوهای برنامه خندوانه در فصل هشتم همچون فصل‌های گذشته است و مهمانان مانند گذشته از تمام حوزه‌ها گلچین می‌شوند. البته قرار است مخاطبان شنونده گفت و گوهای متفاوت باشند و چهره‌ها درباره بخش‌هایی از زندگی‌شان بگویند که شنیدن آن برای مخاطبان خالی از لطف نباشد. همچنین گفته شده گروه سازنده خندوانه برای موضوعات اجتماعی هم برنامه‌ریزی تازه و مهمی دارد تا بتوانند مخاطبان را غافلگیر کنند. بنابراین برای این‌که حال مخاطبان خوب شود، از امشب می‌توانند بیننده برنامه خندوانه باشند و این‌که رامبد جوان و گروهش برای این فصل از برنامه خندوانه چه تدابیری اندیشیده تا خنده را به لب مردم بیاورند.

فقط جناب‌خان!
یکی از عناصر جذاب در برنامه خندوانه بدون شک عروسک جناب‌خان است که خوشمزگی‌های این عروسک در حین برنامه نه‌تنها مورد توجه و اقبال مخاطبان قرار گرفته، بلکه برای مهمانان هم جذاب است و مرتب با جناب‌خان کل کل می‌کنند. حتی عده‌ای نمک و چاشنی برنامه خندوانه را در جناب‌خان می‌بینند، به طوری که برخی دلیل تماشای این برنامه را حضور این عروسک برمی‌شمارند. گویندگی این عروسک به عهده محمد بحرانی است که با لهجه‌های متفاوت در این برنامه به جای این عروسک صحبت می‌کند و نقش عمده‌ای در موفقیت این عروسک و جا افتادن آن در میان مخاطبان دارد. حتی در فصل‌هایی که برنامه خندوانه رونق کمتری در میان مخاطبان داشته، کاربران در شبکه‌های اجتماعی تاکید می‌کردند که اگر بانمک‌بازی‌های جناب‌خان نبود، برنامه یکنواخت می‌شد. در واقع عروسک جناب‌خان در فضای مجازی هم برای خودش بر و بیایی دارد و دنبال‌کنندگان او در این فضاها برایش مطالبی می‌نویسند. البته در یکی از فصل‌ها بنا به دلایلی عروسک جناب‌خان حذف شد و عروسک‌های دیگری جایگزین شد اما عروسک‌های جدید نتوانستند جذابیت جناب‌خان را کسب کنند. به همین دلیل هنوز عروسکی نتوانسته جای جناب‌خان را در دل مردم بگیرد.

نوشته های مشابه

۳۶ دیدگاه

 1. سلام متاسفم که در این برنامه هافقط کسب درآمد ازآگهی تبلیغاتی مد نظر است و رسانه ملی منافع ملی و مردم را در نظر نمیگیرد.
  من و هزاران نفر دیگر تلویزیون اسنوا خرید کردیم و من شخصا سه ماهه پول کالا را دادم لیکن تحویل ندادند و نقدی در فروشگاه ها در حال فروش هستند بعد داخل برنامه آقای جوان صحبتهایی و تبلیغاتی میکنه از این شرکت که جای تعحب داره نمیدونم شاید وجدان و انصاف و حقیقت طلبی ، به حرفهای قشنگ و ویترین مطالعه و کتاب خونی رنگ باخته التماس تفکر و راستی

 2. سلام
  من اپلیکیشن خندوانه رو نصب کردم ولی وقتی شماره موبایلمو وارد میکنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید

 3. بهترین برنامه ای که تو عمرم دیدم خیلی برنامه خوبی هستش
  دمتون گرم از آقای جوان هم تشکر میکنم که با ساختن این برنامه حال دل همه مردم رو شاد کرده دمتون گرم

 4. سلام من احمد بیرانوند بدل علیرضا بیرانوندم و خیلی دوست دارم در برنامه خندوانه شرکت کنم عکسم در برنامه گوگل میتونید مشاهده کنید

 5. سلام و عرض ادب
  من بهمراه همسر و دو فرزندم بی نهایت مشتاق به شرکت در برنامه خندوانه هستیم و چندین بار در سایت اعلام شده تلاش کردم اما متاسفانه موفق نشدم لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم 🙏🌺

 6. باسلام. جناب آقای رامبدجوان. باتشکر از برنامه قشنگ شما و اینکه واقعا حال آدم رو خوب میکنه و انرژی میده. من باخانواده قصد دارم و خیلی دوست داریم مخصوصا پسرم آرزو دارد تو برنامه شما شرکت کنه. دوست دارم به عنوان پدر پسرم را خوشحال کنم . لطفا ممنون می شوم راهنمایی کنید چگونه ثبت نام کنم. باتشکر اسلامی از مشهد

 7. من میخواستم در برنامه تلویزیونی خندوانه به عنوان تماشاگر باشم ولیکن نمیتونم اگه میشه امکانش را برام فراهم کنید من از مشهد میخام بیام ممنون میشم تلفنم:۰۹۳۶۳۱۲۰۲۴۳

  1. باسلام. شماره موبایل اینجانب از مشهد مقدس . ۰۹۱۵۵۸۲۷۲۰۹ .‌ من خواهش میکنم از عزیزان در برنامه خندوانه کمک کنند تا من هم بتوانم با خانواده ام حضور داشته باشم. و پسرم رو خوشحال کنم. متشکرم

 8. من میخواهم به همراه خانواده ام به خندوانه بیایم اما نمیدانم چجوری باید شرکت کنیم
  هرکی میداند لطفا به من اطلاع دهد

 9. سلام وعرض ادب
  من وخواهرم ۱۱و۱۳ ساله هستیم
  پدرمونو شهریور ماه بعدازتحمل ۱۳سال رنج بیماری (تومور مغزی) ازدست دادیم
  خیلی حال دلمون خرابه
  اگه ممکنه منت بذارید واجازه بدید ما تو برنامه تون شرکت کنیم.ممنونم

 10. سلام رامبد جان من خیلی دوست دارم بیام خندوانه تو رو خدا پارتی بازی کنید من بیام احمد هستم از تبریز

  1. سلام و خسته نباشید خدمت عوامل پشت صحنه و در کادر خندوانه .
   من میخواستم ثبت نام کنم ولی متاسفانه
   سایتی که در این مجله قرا دادید باز نمیشه
   اگه میشه راهنمایی کنید .
   با سپاس فراوان از زحمات شما برای شاد نگهداشتن مردم

  1. سلام وعرض ادب خدمت تمامی عوامل خندوانه
   خصوصاجناب آقای رامبدجوان عزیزودوست
   داشتنی بنده ابراهیم شهبازی بهمراه همسرم
   که بازنشسته هستیم خیلی مفتخرمیشویم که
   دربرنامه شماعزیزان دوست داشتنی شرکت
   نمائیم.خداوندبشماوتمامی دست اندرکاران
   برنامه خوب خندوانه سلامتی عنایت بفرماید.

 11. سلام و خسته نباشید خدمت تمام عوامل خندوانه،من و دخترم دوست داریم در این برنامه شرکت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا