چهره هاسلبریتی ایرانی

عکسی از استایل شیک و مجلسی پرستو صالحی در کیش

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.پرستو صالحی در دی ماه ۹۷ با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد.

پرستوصالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدویی در اینستاگرام خود اعلام نمود که به علت نداشتن توافق متقابل با همسرش این مراسم برهم خورده است که در تاریخ ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ این عقد سر نگرفت.پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی نمود شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری می باشد شکل گرفت که با تکذیبه ی تند خود خانم صالحی مواجه شد.پرستو صالحی در اینستاگرامش نوشت:
در اولین جشنواره ی سینما تورز در جزیره ی زیبای کیش به همت رضا رشیدپور عزیز مهرداد صدیقیان عزیز صحبتی کرد که من فکر می کنم بهترین آرزوی دنیا بود گفت : امیدوارم روزى برسه که تو کشورمون کلمه “مرفه بى‌درد” به جای اینکه بار منفی داشته باشه ، تبدیل بشه به آرزوی ما برای همدیگه

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن