سرگرمی

عکس نوشته درباره کودک درون به همراه متن های زیبا برای کپشن

در این صفحه از سایت کولاک نیوز قصد داریم عکس نوشته ها و مطالبی درباره کودک درون آماده کنیم تحت عنوان « عکس نوشته درباره کودک درون به همراه متن های زیبا » که البته این عکس نوشته ها را می توانید دانلود کرده و در صفحات مجازی خود همراه با متن های مناسبش به اشتراک بگذارید .

 عکس نوشته درباره کودک درون به همراه متن های زیبا برای کپشن

متن های مناسب کودک درون

کودک درون من
نگاهش به زندگی متفاوت است
دلش می خواهد دنیا را پر کند از
رنگ های شاد و زیبا و پر از عشق

******

تو کودک درون من، جهانم را خواهی ساخت، پس در آغوشت می گیرم تا تمام تشویش ها را از یاد ببری، با تو خوب سخن می گویم و جهانی با نور عشق و محبت برایت می سازم تا بدانی زندگی زیباست، و برای گرامی داشت تو، هیچ زمان، شادی، هیاهو و بازیگوشی را از یاد نمی برم.

******

 عکس نوشته درباره کودک درون به همراه متن های زیبا برای کپشنزندگی ام همان نقاشی توست که سال ها پیش با مداد رنگی هایت برایم رنگ کردی، تو و رنگ ها را از یاد نبرده ام، می دانم که شادی تو، شادی من و بغض تو، بغض من است.
خشم توست که مرا خشمگین می کند و لبخند توست که دنیای زیباتری برایم خواهد ساخت. قد کشیده ام اما می دانم آن من کودک هنوز درون من است. تو از من، جدایی ناپذیر هستی و فراموش نخواهی شد.

******

عکس نوشته درباره کودک درون

کودک نیستم
اما کودک درون هنوز زنده است
هنوز میپرد
از موانع زندگی
هنوز شیطنت میکند
هنوز آنش میسوزانیم
هنوز بعد شیطنت ها ریز ریز میخندیم
و به ظاهر چهره مظلوم میگیریم
کودک درونم
بازیگوش من
بیدار باش همیشه
بیدار باش تا سادگی بیدار باشد، تا مهربانی بی بهانه بیدار باشد

******کودک درون من :: پندار

به آسمون نگاه می کنم و قهقهه می زنم، با دیدن گل های بهاری و شنیدن صدای پرنده ها پر از ذوق می شم، تو بهم یاد دادی محدودیتی نیست و باید آزاد و رها باشم. مهم نیست بقیه چه فکری درباره من داشته باشن، مهم اینه که تو رو یادم نره، دوستت داشته باشم و به خواسته هات اهمیت بدم.

******

ذهنم رو آزاد می کنم و به قلبم رجوع می کنم، قلبی که جایگاه توئه، به زمزمه هات گوش می کنم و می دونم که بهترین هدایت گر من هستی عزیزم.

بیشتر بخوانید : زیباترین عکس پروفایل حجاب با عنوان دختران چادری برای شبکه مجازی

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن