سرگرمی

عکس نوشته های غمگین و احساسی تسلیت سیل و مرگ هموطنان

مجله اینترنتی کولاک :‌ سال جدید مردم ایران با قصه ای بارانی آغاز شد ، قطره ها ی باران با دل مردم لجبازی کرده اند و بی وقفه بر سرو صورت شهر می بارند .

باران همیشه آغاز حادثه ای عاشقانه بود ، باران می بارید و قلبی گرفتار حصار عشقی ابدی می شد . اما اکنون باران حادثه ای عاشقانه نیست .حادثه ای تلخ است .

عکس غمگین تسلیت سیل
عکس غمگین تسلیت سیل

 

باران با آمدنت دیگر دل کسی نمی لرزد دیگر هوای باریدن تو دو نفره نیست . نزن باران ،نزن که مردم من با تو می جنگند نزن که خانه هایشان غرق بی رحمی های تو شده است .

پروفایل سیل
پروفایل سیل

باران مردم من خسته اند ، شکسته اند ، کمرشان خم شده و دستانشان یارای مقابله با قدرت تو راندارند .

حداقل صبر می کردی ، صبر می کردی که زمین های ترگ خورده از زلزله آرام گیرند . حداقل رحم می کردی و کانکس های مردم زلزله زاده را همراه نامهربانی های خودت نمی کردی .

ای کاش کمی به فکر بودی و می گفتی این مردم شاید طاقت مصیبت دیگری را ندارند . این مردم زخم خورده اند خسته اند بعضی هایشان گرسنه اند .

باران ! باریدی و دل شکستی . باریدی و نابود کردی هوای زندگی در گوشه و کنار وطن من ….

تسلیت سیل
متن تسلیت سیل

باران همیشه با ترانه بر سقف خانه می بارید ، اما این بار ترانه ای ندارد ، بی رحم و خامصانه کوبیده می شود بر خانه ی بی سقف ما .

باران اینبار یادآور غصه ها ،گریه ها و افسوس ها است . باران همچون تیشه ای بر شیشه ی بنیان شهر می زند ، بی رحمانه همه چیز را در هم می کوبد و کسی نیز جلو دارش نیست .

 

بوی باران که می آید صدای گریه کودکی بی پناه در گوشم تداعی می شود . نقش خواهر ی که دستان برادرش را گرفت و به شهر رفت دیگر برنگشت در ذهنم نقش می بندد .

آری باز ایران غصه داراست …….

 

 

این حادثه ناگوار را به همه هموطنان گرامی تسلیت عرض می نماییم .

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن