سرگرمی

جدیدترین متن پروفایل پدر | زیباترین عکس پروفایل پدر دوستت دارم

زیباترین و جدیدترین متن پروفایل پدر همچنین زیباترین عکس پروفایل پدر دوستت دارم به همراه عکس نوشته های مخصوص روز پدر و ولادت امام علی در این مطلب. روز پدر در تقویم ایرانی ، هرسال در سالرزو میلاد امام علی(ع) گرامی داشته می شود. البته نباید برای گرامی داشتن پدرها به این روز بسنده کنیم و بایستی هر روز و هرشب همان طور که شایسته است و با حرف و عمل وفاداری مان را به پدرهایمان اثبات نماییم.

متن پروفایل پدر
متن پروفایل پدر

⇐ پدر ها همیشه در در تمام دنیا خاص و محبوبند ، آن ها  مخلوقاتی از جنس صبر و استقامت هستند که  طاقتشان دل سنگ را آب می نماید. همه حا در وصف مادر نوشته شد و خواندیم ، اما من می گویم پدر کارگری که با دستان پینه بسته اش دست از تلاش نمی کشد تا آرزوهای بزرگ و کوچک دل دخترش را برآورده کند ، کم از یک قهرمان واقعی ندارد .

⇐پدر؛ خانه ما از جنس و آیینه نبود اما همیشه در قلب خانه مان نور مهربانی و فداکاری های تو منعکس می شود.

⇐پدر رد مهربانی ها و لطف های بی اندازه ات در کودکی به من ، تا امروز بدرقه راه زندگی ام بوده و همچون سایه ای ، پناه من در جاده زندگی پر تب و تابم بوده است .

⇐ ببخش مرا که کودک بودم و ندانسته ، لحظه ای از روی سر به هوایی کاری کردم و دل مهربانت را شکستم .

⇐ پدرم مرا ببخش که لرزش دستانت را ندیدم و کم بوسه  زدم بر دستان پر محبت تو که برای آرامش من در این دنیای بی رحم می جنگید.

⇐ شانه‏ هایت، ستون محکمی است پناهگاه امن خانه را.
دست در دستانم که می‏گذاری، خون گرم آرامش، در کوچه رگ‏هایم می‏دود.
در برابر توفان‏های بی‏رحم زندگی می‏ایستی؛ آن‏چنان‏که گویی هر روز از گفت‏وگوی کوهستان‏ها باز می‏آیی.
لبخند پدرانه‏ات، تارهای اندوه را از هم می‏دراند.
تویی که صبوری‏ات، دل‏های ناامید را سپیده‏دم امیدواری است. مرامنامه دریا را روح وسیعت به تحریر می‏آید؛ آن هنگام که ابرهای دلتنگی، پنجره‏های خانه را باران می‏پاشند.
آسمان همواره بوسه بر پیشانی بلندت را آرزومند است.

زیباترین متن پروفایل پدر
زیباترین متن پروفایل پدر

⇐ تنها زمانی که بزرگ شوید و از او دور شوید(زمانی که با خانه پدری وداع کرده و به خانه خودتان می روید ) تنها در این زمان است که پی به بزرگی وی خواهید برد و بزرگی اش را کاملاً ارج خواهید گذارد .

جدیدترین متن پروفایل پدر
جدیدترین متن پروفایل پدر


برای دیدن موارد بیشتر به لینک های: عکس نوشته های جالب، عکس پروفایل زیبا، عکس پروفایل جدید، اس ام اس تبریک، اس ام اس های زیبا، مراجعه کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن