چهره هاسلبریتی ایرانی

رامین حیدری همسر رویا نونهالی کیست ؟ | بیوگرافی رامین حیدری فاروقی + اینستاگرام

رامین حیدری همسر رویا نونهالی کیست ؟ به همراه زندگینامه کامل و بیوگرافی رامین حیدری فاروقی همچنین آدرس پیج اینستاگرام و عکس های رامین حیدری. بسیاری از طرفداران رویا نونهالی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید، به دنیا آن هستند تا بدانند همسر وی کیست؟ رامین حیدری فاروقی کارگردان و نویسنده و و مستندساز و تهیه کننده، همسر رویا نونهالی ست.

رامین حیدری همسر رویا نونهالی کیست
رامین حیدری همسر رویا نونهالی کیست

وی در سال ۱۳۴۵ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع کارشناسی و فوق لیسانس رشته پژوهش هنر می باشد. پدرش ارتشی و مادرش فرهنگی است و فاروق بخشی از استان فارس است. حیدری از اعضای بنیاد سینمایی فارابی و انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران و رییس هیات مدیره انجمن تهیه کنندگان مستند می باشد.

رامین حیدری تاکنون در زمینه های مسنتدسازی و بازیگری فعالیت داشته و در کنار کارگردانی، تیزر های تبلیغاتی نیز می سازد علاوه بر فعالیت های ذکر شده فیلم نامه نویسی و تدریس در دانشگاه و همکاری با چندین نشریه نیز از مشاغل او هستند. از جمله آثار او فیلم سینمایی «ترانزیت» ؛ مستند تلویزیونی خشت بهشت در ۱۳۹۷، نمایش اسوره می‌شوم در سال ۱۳۹۶ و برنامه گاراژ ۸۸۸ در سال ۱۳۹۶ و .‌‌‌.. می باشد.

«خشت بهشت» مجموعه‌ای است که در ۴۰ شهر از قاره‌های مختلف، رابطه متقابل انسان و فضای پیرامون را از منظر جامعه‌شناسی توسعه شهری و اهمیت «تنوع زیست فرهنگی» بررسی کرده بود که رویا نونهالی، محسن حسینی و پروفسور شریف حسین قاسمی در این مجموعه همکاری داشتند.

فاروقی علاوه بر آن سابقه ساخت مستندهای «رودی تا بهشت»، «در شبهه قاره هند»، «اینجا آفریقاست» و «شرق، دیوار، آفتاب» را در کارنامه خود دارد.
وی همچنین سابق بر این مجری پایانی جایزه آکادمی سینما سینما نیز بوده است. رامین حیدری در اینستاگرام هیچ پیجی ندارد.

رامین حیدری در اوایل دهه هفتاد با رویا نونهالی بازیگر ایرانی ازدواج کرده و یک دختر به نام خاتون دارد.

رویا نونهالی داور مسابقه عصر جدید متولد ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ در تهران می باشد. او بازیگر مشهور ایرانی است که بیشتر با نقش آفرینی در سریال های مهدی فخیم زاده به شهرت رسیده است ، دوران اوج بازیگری او مربوط می شود به نقش آفرنی اش در سریال خواب وبیدار مهدی فخیم زاده در نقش ناتاشا.

اصلیت رویا نونهالی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه تهران است اصالت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در مازندران بر میگردد، می گوید بی طرفانه برای همنوعانش حرمت قائل است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۲ با بازیگری در تئاتر شروع کرد، سپس در سال ۱۳۶۶ با فیلم یار در خانه به سینما وارد شد و در سال ۱۳۸۱ با سریال پلیسی خواب و بیدار وارد قاب تلویزیون شد.

رویا نونهالی در رابطه با حال و هوای فضای خانواده اش می گوید:

در خانواده ما آدم بودن حرمت خودش را دارد. قرار است آدم‌ ها به قدر آدم بودنشان حرمت داشته باشند اگر بهترند حتما حرمت بیشتری دارند در مورد پدرم این برداشت با نوعی مهربانی و عاطفه نسبت به ما که دخترانش هستیم و مادرم که حتما خیلی مهم است و دوست داشتنی، همچنان جریان دارد این شیوه‌ ای است که یک مرد در زندگی با همسر و ۵ دخترش اختیار کرده است. حتما نقش مدیریت مادرم را باید در گیومه گذاشت حتی می توان گفت این شیوه‌ ای است که مادرم در زندگی با همسر و ۵ دخترش اختیار کرده است.

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن