چهره هاسلبریتی ایرانی

بیوگرافی اشکان خورشیدی داور دربی ۸۹ استقلال پرسپولیس همراه عکس

مجله اینترنتی کولاک : در چند روز اخیر نام اشکان خورشیدی به عنوان داور دربی ۸۹ در فضای مجازی دست به دست ، می شود ، در ادامه با اشکان خورشیدی بیشتر آشنا شوید :

 

اشکان خورشیدی در ۲۴ مرداد ماه  سال ۱۳۵۸ در شهر زیبای ساری به دنیا آمد ، او یک از بهترین داوران فوتبال  ایرانی است و نظیر او در فوتبال ایران پیدا نمی شود .

او فعالیتش را در این عرصه از سال ۱۳۸۹ در لیگ برتر فوتبال ایران آغاز نمود ؛ او  در شهرآورد شماره ۸۴ تهران کمک داور چهارم بوده است.

 

اشکان خورشیدی ۱۷۷ سانتی متر قد دارد و وزن او ۷۶ کیلوگرم می باشد ، او از کودکی عاشق ریاضی بود و به همین دلیل در دبیرستان ریاضی خواند و تحصیلاتش را تا مقطع فوق دیپلم در این رشته ادامه داد .

 

او  به عنوان داور اول مسابقه و دربی ۸۹ بین پرسپولیس و استقلال که روز شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ برگزار می شود را قضاوت خواهد کرد .

 

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، در این دیدار در کنار خورشیدی به عنوان داور اول، رضا سخندان و علی میرزا بیگی به عنوان کمک های اول و دوم حضور خواهند داشت.

 

مهم ترین یار کمکی خورشیدی در این دیدار، فغانی و منصوری خواهند بود. این دو داور با تجربه به عنوان کمک داوران ویدئویی در کنار خورشیدی حضور خواهند داشت و به قضاوت بدون اشتباه او کمک خواهندکرد.

فریدون اصفهانیان نیز به عنوان ناظر داوری این مسابقه معرفی شده تا به این ترتیب تیم داوری این مسابقه متشکل از ۹ نفر برای جلوگیری از یک جنجال در دربی، به خط شوند.

 

وضعیت تاهل و ازدواج اشکان خورشیدی

اشکان خورشیدی اصلا اهل فضای مجازی و حاشیه نیست و  از زندگی شخصی و همسر و خانواده او تاکنون خبر یا عکسی منتشر نشده است.

 

تاریخ دقیق دربی ۸۹

دربی ۸۹ از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۰ فروردین ماه برگزار می شود و وی دیدار حساس استقلال و پرسپولیس را قضاوت خواهد کرد.
 ماجرای ممنوع المصاحبه شدن

مسئولان کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال به اشکان خورشیدی داور این بازی اعلام کرده اند تا پس از برگزاری دربی حق مصاحبه با اهالی رسانه را ندارد و به این ترتیب خورشیدی به همراه تیم داوری دیدار پرسپولیس و استقلال در حال حاضر ممنوع المصاحبه هستند.

برچسب ها

وبگردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن