سینماسینمای جهان

معرفی جدیدترین فیلم جیمز باند “وقتی برای مردن نیست”+ داستان، بازیگران و تاریخ اکران

جدیدترین قسمت از سری فیلم های مامور ۰۰۷ یا جیمز باند با عنوان ” وقتی برای مردن نیست ”  چند هفته ای که در حال تصویر برداری است. چندی قبل “دنیل کریگ” بازیگر اصلی فیلم جیمز باند در یک صحنه از مچ پا آسیب دید تا ادامه پروژه با وقفه ای همراه باشد.

به نقل از ورایتی، انتظار می‌رود دنیل کریگ بازیگر نقش جیمز باند تا یک هفته دیگر برای ادامه فیلمبرداری جدیدترین فیلم از مجموعه جیمز باند آمادگی لازم را به دست بیاورد. خبر آسیب دیدگی کریگ از مچ پا را نشریه «سان» بریتانیا منتشر کرد و اکنون اعلام شده که فیلم با مشکلی جدی مواجه نیست.

در مراحل پایانی فیلمبرداری در جاماییکا در حالی که کریگ داشت به سرعت می‌دوید مچ پایش آسیب دید. فیلمبرداری این فیلم در جاماییکا از اواخر آوریل شروع شده بود. « جیمز باند ۲۵ » را کری فوکوناگا کارگردانی می‌کند. او جایگزین دنی بویل شد.

در فیلم جدید جیمز باند، دنیل کریگ برای پنجمین و آخرین بار در نقش مامور ۰۰۷ ظاهر می‌شود. در عین حال رامی مالک برنده جایزه اسکار نیز به عنوان دشمن اسرارآمیز و خطرناک او ظاهر می‌شود.

این فیلم که پس از «اسکای‌فال» و «اسپکتر» ساخته می‌شود با کارگردانی کری فوکوناگا جلوی دوربین رفته است. او سازنده «کارآگاه حقیقی» برای اچ‌بی‌او و «روانی» (مانیاک) برای نت‌فلیکس بود.

فوبی والر-بریج خالق «فلیبگ» یکی از نویسندگان این قسمت است. رالف فاینس و بن ویشاو نیز به عنوان M و Q دوباره بازگشته‌اند. «وقتی برای مردن نیست» ۳ آوریل در بریتانیا و ۸ آوریل در آمریکا روی پرده می‌رود.

برچسب ها

وبگردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن