کلیپ داغ

کلیپ جنجالی رقص محسن افشانی و همسرش سویل + ویدیو

کلیپ جنجالی رقص محسن افشانی و همسرش سویل به همراه ویدیو رقص محسن افشانی و همسرش سویل خیابانی همچنین اطلاعات تکمیلی دیگر در اینجا. چندی قبل  ویدئویی از محسن افشانی و همسرش سویل با لباس هایی عجیب و حرکاتی موزون در فضای مجازی منتشر شد.

رقص محسن افشانی و همسرش
رقص محسن افشانی و همسرش

انتشار این ویدئو در اینستاگرام برای کابران فضای مجازی اتفاقی تازه نبود! زیرا محسن افشانی از همان روزهای ابتدایی بعد از ازدواجش جنجال های زیادی داشت و در بیشتر پیج های حاشیه ای اینستاگرام به اخبار جنجالی این بازیگر پرداخته می شد.

سویل خیابانی همسر محسن افشانی به تازگی تصمیم به جدایی گرفته است. به گفته سویل، افشانی اقدام به درگیری فیزیکی و ضرب و جرح او مادرش کرده است!

سویل خیابانی همسر محسن افشانی کیست؟

سویل خیابانی زن محسن افشانی ؛ دختری تبریزی الاصل و یک اسفند ماهی است او پیش از آشنایی اش ؛ محسن افشانی را نمیشناخته و صرفا به دلیل چشم های‌ رنگی محسن از او خوشش آمده بود.

پدر سویل آقای علیرضا خیابانی مشهور به علیرضا خیابانی پروفسور و پژوهشگر است و همچنین کارخانه دار نیز می‌باشد. که در رشته ی هنر و ادبیات فعالیت می‌کند و کتاب شعر هایی نیز از او به زبان پارسی و آذری به چاپ رسیده است. همچنین آخرین آلبوم سالار عقیلی نیز ؛ شعر هایش را پدر سویل سورده است.

ماشین سویل خیابانی یک فولکس بیتل سفید رنگ است که این‌که یک خانم چنین ماشینی را سوار شود برای محسن افشانی جالب بوده و پس از نخستین ملاقاتشان این خودرو از او برای محسن افشانی خاطره شده است.

همسر محسن افشانی ؛ کیک بوکسینگ کار است. و به این رشته ورزشی علاقمند می‌باشد. سویل به گفته خودش و محسن افشانی شخصیتی شرور و تخس دارد وی حس ششم بسیار قوی ای دارد.

برای محسن افشانی و همسر محترمشان آرزوی خوشبختی و آرامش داریم  .

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن