اخبار داغفرهنگی

سیدشهاب‌ الدین طباطبایی مدیر حوزه هنری خوزستان درباره معین چه گفت ؟ + ماجرای اخراج

سیدشهاب‌ الدین طباطبایی مدیر حوزه هنری خوزستان درباره معین چه گفت ؟ به همراه ماجرای اخراج سیدشهاب‌ الدین طباطبایی به دلیل تعریف از معین. تسنیم از برکنار شدن سید شهاب‌الدین طباطبایی، مدیر حوزه هنری خوزستان به دلیل اظهارنظرش درباره معین خبر داد. وی در یک لایو اینستاگرامی گفته بود: “من معین را به عنوان یک خواننده فوق‌العاده می‌شناسم و اگر جای روحانی بودم معین را به ایران دعوت می‌کردم.”

مدیر حوزه هنری خوزستان درباره معین چه گفت
مدیر حوزه هنری خوزستان درباره معین چه گفت

 

تسنیم نوشت؛ طی حکمی از سوی موّمنی شریف ریاست حوزه هنری کشور، سید شهاب الدین طباطبایی مدیر حوزه خوزستان برکنار شد و سینا دلشادی بعنوان سرپرست حوزه هنری خوزستان معرفی شد.

به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام طباطبایی، چند روز گذشته در پخش زنده فضای مجازی اینستاگرام در زمان ریاست بر حوزه هنری خوزستان درباره یکی از خوانندگان خارج‌نشین اظهارنظری کرده بود که واکنش‌های مختلفی را به‌دنبال داشت و همین موضوع منجر به برکناری وی شد.

سید شهاب طباطبایی درباره حاشیه‌های اظهارنظرش درباره معین به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این مساله یک سوء تفاهم و شیطنت است. فقط یک سری آیتم معرفی و سپس به این موضوع پرداخته شد.

طباطبایی با اشاره به حالات چهره خود در آن پخش زنده اینستاگرامی حمایت از خواننده لس آنجلسی را شوخی خواند.

رئیس حوزه‌هنری خوزستان بیان کرد: ممکن است کسی به بازی رونالدو (بازیکن فوتبال) علاقه‌مند باشد، ولی این به معنای تایید وی در همه جنبه‌های زندگی‌اش نیست.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن