چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای روبوسی گوهر خیراندیش و علی زمانی‌ عصمتی چه بود ؟

مجله اینترنتی کولاک :‌ به تازگی ویدئویی جنجالی از روبوسی گوهر خیر اندیش  با علی زمانی‌ عصمتی  منتشر شده است که جنجال های زیادی را در پی داشته است . در ادامه این مطلب در رابطه با جزئیات این ماجرا بیشتر بخوانید:

 

علی زمانی عصمتی سازنده فیلم‌های «اوریون» و «شیفتگی» که روبوسی گوهر خیراندیش با او در نوجوانی‌اش جنجال برانگیخت با انتشار فیلم آن اتفاق،نوشت:

در شب گذشته در اختتامیه جشنواره فیلم فجر، گوهرخیراندیش یادی از این اتفاق کرد و درباره آن توضیح داد.‌گوهر خیر اندیش با ذکر خاطره ای جالب از دو سال زندان تعلیقی و ۷۴ ضربه شلاق به علت بوسیدن یکی از ۲۳ پسر آزاده در یک مراسم برای او اتفاق افتاد گفت:

قاضی گفت نمی شود آدم ها همدیگر را ببوسند و بگویند پدرم بود، پسرم بود. دیگر هیچ وقت اقدام به این کار نکن از دور بگو روی ماه تان را می بوسم‌.‌

معاونت سینمایی وقت تلاش کرد که موضوع را ختم به خیر کند. آن شب من و خانم خیراندیش را شبانه فراری دادند و چند هفته بعد در یک دادگاه کوتاه از قبل تعیین شده ما را به جریمه نقدی و ٨٧ ضربه ( در این حدود) شلاق تعلیقی به مدت دو سال محکوم کردند.

دو سال تعلیق شلاق به پایان رسید اما هنوز که هنوز است تعلیق فیلمسازی من در کشورم ادامه دارد و در شهرم یزد، هنوز بعد از سالها در محافل رسمی مسئولان و همکاران اگر اسمی از من ببرند مواخذه می شوند.

گوهر خیر اندیش(زاده ۱ شهریور ۱۳۳۳، شیراز) بازیگر و مدرس پیشکسوت سینما، تئاتر، تلویزیون و گوینده رادیو است. گوهر خیر اندیشدارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است. جمشید اسماعیل‌خانی همسر وی بود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن