چهره هاسلبریتی ایرانی

ماجرای دعوا و فحاشی سالومه سیدنیا و بهنوش بختیاری چه بود ؟

ماجرای دعوای سالومه سیدنیا و بهنوش بختیاری چه بود ؟ جزئیات حملات انتقادی سالومه مجری شبکه من و تو و بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون در این مطلب. دعوای سالومه و بهنوش بختیاری از مدت ها قبل آغاز شده بود حتی قبل از جریان سیل های فروردین ۹۸ که در آن سالومه، بهنوش بختیاری را متهم به عوام فریبی کرده بود.

در جدیدترین مورد و بعد از انتقاد بهنوش بختیاری به مسیح (معصومه) علینژاد، سالومه در برنامه خود کنایه هایی به بهنوش بختیاری زد تا این بازیگر در پیج اینستاگرام خود جواب این مجری را بدهد.

سالومه مجری شبکه من‌وتو در اظهاراتی، پست حمایتی بهنوش بختیاری از ایران را که چندی پیش در اینستاگرام خود منتشر کرده بود، مورد تمسخر قرار داد و کار او را شوآفی در جهت جذب فالوور خواند.
بهنوش بختیاری نیز در جواب سالومه سیدنیا نوشت:
«تو هم در اندازه‌ای نیستی که راجع به ایران و ایرانی صحبت کنی پس بشین در استودیوی امنت در لندن و با خیال راحت وطن‌فروشیت را بکن و بی‌ملاحظه و بی‌ادب و در نهایت عقده‌ای که نمی‌دونم از کجای درونت سرچشمه می‌گیره، هم‌وطنانت رو پیش موذیان ازلی تحقیر کن… تو حتی در سطحی نیستی که بشه راجع بهت صحبت کرد».
«تو از عشق آدم‌ها به پخش شدن تصاویرشون سوءاستفاده می‌کنی که هر کی بگه تو رو دوست داره تصویرش پخش می‌شه… راجع به آدم حقیری مثل تو که از فرط بی‌اعتماد به نفسی و عقده به فروختن هم‌وطنات رو آوردی چی بگم؟ الآنم به خاطر تقاضای طرفدارام اینو گذاشتم… حیف وقت و تایپ که برای وطن‌فروشی مثل تو صرف بشه».

 فضای مجازی ، مجالی برای دامن زدن به حواشی و بزرگ نشان دادن اتفاقات کوچک است ، اینبار بحث مجازی سالومه سید نیا و بهنوش بختیاری بالا گرفته است و توجه رسانه های بسیاری را سوی خود جلب نموده است .

 

چندی قبل بهنوش بختیاری در گفتگویی در پاسخ به توهین‌ مجری شبکه من و تو توضیحاتی ارائه داد و گفت هدف او از این کار ایجاد اختلاف بین مردم ایران است. ماجرا از این قرار بود که بختیاری در پی بارندگی‌های اوایل امسال و جاری شدن سیل در برخی مناطق کشور به یکی از استان‌های سیل‌زده سفر کرد. پس از انتشار تصاویری از او در فضای مجازی، سالومه سیدنیا معروف به سالی، مجری شبکه من و تو در صفحه توییترش پستی منتشر کرد و خطاب به او نوشت: «نیشت رو ببند!» و این جمله توهین‌آمیز را ضمیمه عکس خانم بازیگر کرد.

دعوای سالومه سیدنیا و بهنوش بختیاری
دعوای سالومه سیدنیا و بهنوش بختیاری

 

 

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن