سریالسریال ایرانی

آخرین اخبار از ساخت سریال بچه مهندس ۳+ جزئیات

ساخت سریال بچه مهندس ۳ به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی آغاز شده و این مجموعه در شهرک دفاع مقدس در حال تصویربرداری است. پس از اتمام پخش فصل دوم این سریال به کارگردانی علی غفاری از شبکه دو سیما و مشخص شدن بازیگران سریال بچه مهندس ۳ این روزها گروه تولید در حال انجام مراحل ضبط تولید فصل سوم هستند.

جدیدترین خبرها از ساخت سریال بچه مهندس ۳
جدیدترین خبرها از ساخت سریال بچه مهندس ۳

سعید سعدی تهیه کننده سریال «بچه مهندس» درباره آخرین وضعیت ساخت فصل سوم این سریال گفت: درحال حاضر مشغول انتخاب بازیگر و نگارش فیلمنامه هستیم و بعد از نگارش فیلمنامه، در سال آینده کار تصویربرداری سریال را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره ترکیب بازیگران در فصل سوم در انتها بیان کرد: در فصل سوم سریال «بچه مهندس» ترکیب بازیگران تغییر خواهد کرد و بعید است که از بازیگران فصل قبل استفاده شود ولی شاید ۲ بازیگر از فصل قبل، در فصل سوم حضور داشته باشند.

همچنین حسن وارسته نویسنده سریال «بچه مهندس۳» در گفت‌وگویی با اشاره به پیشروی فیلم‌نامه این سریال گفت: همچنان مشغول نگارش هستیم و همراه گروه هر روز سر صحنه هستم و با اینکه ماکت اولیه متن‌ها را در اختیار داریم، با توجه به جغرافیای لوکیشن و به ضرورت قرار گرفتن بازیگران در هر لوکیشنی بازنویسی‌هایی انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: این روش یک پوست اندازی خوبی دارد و نمی‌خواهم این سریال را با سریال‌های ۹۰ شبی مقایسه کنم، اما با این کار جنس بازی بازیگرها دست نویسنده آمده و او که تا حالا در دنیای ذهنی خود بازیگر را ساخته و پرداخته می‌کرد، از نزدیک با او در تعامل است. از طرفی نویسنده با این کار می تواند خود و نگاهش را به نگاه کارگردان نزدیک کند و این تعامل برای من، کارگردان و بازیگران کمک بسیاری می‌کند و سرعت تولید را بالاتر می‌برد.

نویسنده سریال «پایتخت» همچنین افزود: این روزها حوالی زعفرانیه در یک خانه ویلایی مشغول تصویربرداری هستیم. اتابک نادری، فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی ، فرناز رهنما، روزبهحضاری و کاوه سماک باشی از بازیگرانی هستند که مقابل دوربین قرار گرفتند.

این نویسنده درباره زمان پخش این سریال نیز بیان داشت: آنطور که شنیدم قرار است «بچه مهندس۳» سال آینده از شبکه دو سیما پخش شود و بعید می‌دانم که سریال برای امسال آماده پخش شود چراکه هنوز ۴۰ درصد از تصویربرداری مانده است و تا زمستان مشغول ضبط خواهیم بود.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن