موسیقیموسیقی ایران

آهنگ و آلبوم جدید امید نعمتی منتشر می شود

آهنگ و آلبوم جدید امید نعمتی منتشر می شود. این خبر را خواننده ثابت گروه پالت در گفتگویی که با باشگاه خبرنگاران داشت عنوان کرد. این در حالیست که هم اکنون تیتراژ سریال فوق لیسانسه ها با صدای وی در حال پخش از تلویزیون است و همچنان مخاطبین این مجموعه از خوانندگی نعمتی در این تیتراژ استقبال می کنند.

آلبوم جدید امید نعمتی
آلبوم جدید امید نعمتی

ظاهرا پس از مدتی دوری از موسیقی کشور، گروه پالت دوباره پر کار شده است؟

بله, پالت پر کار می‌شود و هفته آینده سه کنسرت برگزار خواهیم کرد. احتمالا آذر ماه کنسرت را تمدید می‌کنیم. به زودی آلبوم جدیدمان می‌آید. آلبوم بیاید مجدد تور کنسرت برگزار می‌کنیم.

امیدوارم آلبوم بعدی بتواند طرفداران را راضی کند و سعی کردیم تمام وسواسمان را به خرج بدهیم که اتفاق خوبی رقم بزنیم.

کنسرت پالت که به تازگی در تالار وحدت برگزار شد، چگونه بود؟

اجرای جدید خیلی خوب بود. بعد از رفتن برخی از اعضای گروه پالت، داریم به ترکیبی می‌رسیم که تولیدات خوبی داشته باشیم.

امسال خارج از گروه پالت فعالیت موسیقیایی نخواهید داشت؟

خیر، تمامی فعالیت‌های من در گروه پالت است. آنقدر برنامه‌های گروه زیاد است که به کار‌های فارغ از گروه نمی‌رسم. البته پیش از این با مهیار علیزاده آهنگساز، آلبومی تولید کردیم که آن هم مراحل اولیه خود را طی می‌کند و احتمالا در ماه‌های آینده برای اخذ مجوز آن اقدام می‌کنیم.

بسیاری از مردم تیتراژ  سریال فوق لیسانسه ها را که دو سال پیش پخش شد، باز هم می‌شنوند و با آن ارتباط برقرار می‌کنند, آن زمان بسیاری از این قطعه استقبال کردند. نظر شما درباره این تیتراژ چیست؟

به نظرم این تیتراژ موفق بود. تنها همکاری من با تلویزیون تا الان به همین تیتراژ خلاصه می‌شود. ناگفته نماند که سریال، با کیفیت بود و این موضوع به موفقیت تیتراژ کمک کرد. من بیشتر به خاطر سروش صحت کارگردان “لیسانسه ها” تیتراژ را خواندم. از مدت‌ها قبل با سروش دوست بود. و می‌دانستم کار‌های او کیفیت بالایی دارد. وقتی سروش عزیز، پیشنهاد خواندن تیتراژ سریالش را داد، خیلی خوشحال شدم.

باز هم تیتراژ تلویزیونی می‌خوانید؟

نمی‌دانم باز هم فرصت پیش بیاید، تیتراژ بخوانم یا نه. اگر با فیلمسازی همفکر باشیم، ممکن است باز هم تیتراژ کار کنم. البته این را هم بگویم که تیتراژ یک فیلم سینمایی را خوانده ام؛ به دلیل اینکه هنوز مجوز نگرفته است، نمی‌توانم اسم آن را بگویم. احتمالا آن فیلم هم به زودی بیرون می‌آید. فیلمی که تیتراژش را خواندم فیلم بسیار خوبی است، امیدوارم در صورت انتشار، تیتراژ آن را هم مردم دوست داشته باشند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن