سریالسریال ایرانی

آیا فصل سوم سریال وارش ساخته می شود؟ + جزئیات و زمان ساخت

بسیاری از طرفداران سریال های تلویزیونی به دنبال آن هستند تا بدانند فصل سوم سریال وارش ساخته می شود یا خیر؟ «محمودرضا تخشید» تهیه کننده سریال «وارش» در گفت‌وگویی درباره ادامه دار شدن این سریال در فصل‌های آتی گفت: با اینکه می‌توان وارد فضاهای دیگری از جمله قصه زندگی بچه‌های وارش شد، اما به نظرم دیگر لطفی ندارد. در این زمینه با نویسنده صحبتی نشده است اما این احتمال هم وجود دارد تا ادامه این سریال یک روزی ساخته شود. ممکن است نویسنده ایده‌ای برای ادامه این سریال داشته باشد که مطرح کند.

فصل سوم سریال وارش
فصل سوم سریال وارش

وی با بیان اینکه در همین دو فصل نیز امکان بیشتر شدن قسمت‌های سریال را داشتیم، افزود: باید بگویم همین دو فصلی که شما از این سریال مشاهده کردید هم امکان زیاد شدن را داشت. از ورود یارمحمد تا مرحله یوسف و وارش و به نظرم اگر بخواهیم یک بار دیگر این سریال را بسازیم می‌توانیم در تعداد قسمت‌های بیشتری آن را تهیه کنیم.

تهیه کننده سریال «پرستاران» ادامه داد: در این سریال مسیری را دنبال کردیم و آن هم ریتم تند قصه‌گویی بود و این ماجرا اصلا به مسائل مالی مرتبط نیست.

تخشید افزود: برای مثال وارش بعد از فوت یارمحمد آنقدر به استیصال می‌رسد که می‌خواست یکی از بچه‌هایش را سر راه بگذارد و در سکانس بعدی می‌دیدیم که پلو کبابی راه انداخته است. در این فاصله که ما در قاب تصویر ندیدیم مشخص است که اتفاقاتی افتاده است اما ما این را در فیلم‌نامه نداشتیم و با سرعت از آن عبور کردیم.

تخشید درباره عدم استفاده از بازیگران چهره در سریال «وارش» نیز افزود: از زمانی که در شبکه سه مشغول به فعالیت بودم اولویت‌مان برای سریال‌هایی که تولید می‌شد، استفاده از چهره‌های جدید در بازیگری بود. برای مثال سریال ستایش، نرگس و … از این جمله بودند.

وی ادامه داد: اتفاقا یکی از مزایای تولید این سریال معرفی چهره‌های جدید بازیگری است که در آینده می‌توان از همین افراد به عنوان بازیگرهایی که تا به حال کارنامه خوبی داشتند استفاده شود.

این تهیه کننده درباره کارهای جدیدی که این روزها در دست تولید دارد نیز گفت: طرح‌های زیادی دارم، اما اینکه چه زمانی تصویب شود و بخواهیم کار کنیم فعلا مشخص نیست. کار بعدی‌ام فعلا یک سریال است، اما هیچ چیز درباره آن مشخص نیست.

وی درباره ادامه تولید سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی نیز گفت: در حال حاضر بنایی برای ادامه ساخت این سریال نداریم  و بیشتر این موضوع به دلیل دلخوری‌هایی است که بعد از تولید این سریال بوجود آمد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن