تلویزیونسریالسریال ایرانی

آیا فوت مهراد در سریال از یادها رفته دروغ است و مهراد برمی گردد ؟

مجله اینترنتی کولاک : در کمال ناباوری در قسمتی که از سریال از یادها رفته گذشت مهراد مستوفی کشته شد وطرفداران پروپاقرصش در بهت و ناباوری رفتنش فرورفتند .

مهراد عاشق سریال از یادهارفته امشب در کمال بی رحمی و ناباوری از دنیا رفت و هزاران سوال بی جواب را ذهن تماشاگرانش باقی گزاشت .

مرگ مهراد نهایت غم و اوج نامردی بود ؛ چرا عاشقی بعد از سال ها انتظار برای وصال معشوقش اینچنین غریبانه باید به خاک سپرده شود و آرزوی رسیدن به عشقش را درجوانی به خاک ببرد  .

مهراد و خسرو دو رقیب خونین برای به دست آورد دخترک چشم آبی قصه از یاد ها رفته بودند ؛ مهراد لحظه ای دست از تلاش برنمی داشت و هر لحظه از تصور اینکه مهربانو ی زیبایش را در لباس عروس کنار خودش ببیند با تمام بدی ها و نیرنگ های خسرو می جنگید .

اما تقدیر سرنوشت با دل مهراد راه نیامد و تمام زحماتش در این سال ها بر باد داد و آن قلب پر از عشق و محبت نسبت به مهربانو در در  خاک برای ابد دفن شد .

اینکه این عشق پر تب و تاب یک طرفه بود و آن همه مهر تنها از سوی مهراد به سمت مهربانو سرازیر می شد ؛ موجب شد که آن چند قطره ی کوچک از عشق مهراد نیز در قلب مهربانو تبدیل به نفرت شود و دیگر احساسی برای دوست داشتن باقی نماند .

با مرگ مهراد تمام آرزوها ی رنگارنگ و سپید پسرک در خاک مدفون شد و سپیدی ها جایشان را به ظلمت وسیاهی دادند .

مرگ او نوید بخش رقیب برای بازی در میدان عشق و تصاحب لیلی است که فرهاد ها برای به دست آوردنش حاضر بودند کوه بیستون را از جا درآورند .

اگر از همه این قصه های تلخ و شیرین بگذریم ؛ آیا به راستی در پشت پرده مرگ او رازی نهفته نیست که بناست در آینده فاش شود .

هر آنچه که هست در ادامه قصه فاش خواهد شد که آیا مرگ مهراد حقیقت است یا بازی پیچیده ای برای دور زدن خسرو و بدست آوردن دل سخت مهربانوی قصه از یادها رفته …

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

 1. خدایی اعصابم ریخت به هم
  منو بگو جای خوندن واسه مصاحبه دکتری
  دارم غصه رفتن مهرادو میخورم
  میدونم که فیلمه و بارها ب خودم یادآوری میکنم
  ولی مهراد یه عاشق واقعی بود
  هیچ وقت به آزار دادن عشقش راضی نشد
  بعضیا فقط حرف عشقو میزنن و در عمل هیچی ازشون ساخته نیست

  1. منم بخدااااااا کلی یاد اوری کردم که فیلمه ولی واقعا فوق العاده بود بازیش و حتی نقشی که توش فرو رفته بود الانم کنکوری ام خخ ولی واقع با ین سریال انس داشتم الان ی جوریم خیلی خیلی تاثیر بدی روم گذاشت مرگش واقعا داشتم گریه میکردم زار زار. عشقه دیگ نباید رو به وصال باشه همیشه ته عشق جنونه ولی خب فکر نمیکنم پشتش برگشتنی باشه …. از یه طرف خانواده مهراد میان و کل زندگی مهر بانو رو بهم میریزن پدرشم قلبش مشکل داره میمیره خسرو هم بابت پولی که داده بوده از چش مهر بانو میافته و حسی بم میگ برمیگرده خارج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن