سریالسریال ایرانی

اسامی بازیگران سریال خانه امن + خلاصه داستان و عکس بازیگران

ترکیب بازیگران سریال خانه امن مشخص شد. این مجموعه هم اکنون در مرحله تصویربرداری قرار دارد و پخش آن از نیمه دوم سال ۹۹ آغاز می شود. سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد ساخته می شود.

بازیگران سریال خانه امن
بازیگران سریال خانه امن

بخش عمده تصویربرداری “حانه امن” در تهران انجام می شود و برخی از سکانس ها نیز در خارج از کشور مقابل دوربین خواهد رفت. این سریال براساس فیلمنامه ای از حسین تراب نژاد در ۳۰ قسمت و به سفارش سیما فیلم تولید می شود. این سریال با طرح اولیه ای از مرتضی اصفهانی مضمونی معمایی و امنیتی دارد. به احتمال فراوان پخش این سریال سال آینده خواهد بود.

اسامی بازیگران

حمیدرضا پگاه، سیما تیر انداز، امین زندگانی و سامان صفاری از بازیگران اصلی این سریال هستند. تهیه کننده سریال خانه امن در خصوص بازیگران آن گفته است: سریالی است که به دلیل قصه شلوغ و سنگین بازیگران متعددی را به خودش خواهد و بیش از ۵۰ بازیگر مقابل دوربین خواهند رفت.

داستان سریال

این سریال تلویزیونی به تهدیدات داعش و چگونگی طراحی کشور‌های غربی و کمک‌های مالی منطقه‌ای به این گروه تروریستی می‌پردازد. صفری تهیه کننده سریال دربراه داستان آن گفته است: ما پیش از این با سریال “سارق روح” به سراغ فرقه‌های انحرافی رفتیم؛ در “ترور خاموش” مباحث مافیایی موادمخدر و حالا در “خانه امن” موضوع جاسوسی و امنیتی را در دستور کارمان قرار دادیم.

هرجایی با دغدغه، هشدار و تلنگر زدیم، چون وظیفه رسانه و کار نمایشی همین است. بهترین راه در کار‌های استراتژیک و پیچیده، عموماً کار‌های نمایشی است و “خانه امن” به آن استراتژی اشاره دارد که کمتر به سراغش می‌رویم. به واسطه محدودیت‌های امنیتی، امکان تصویرسازی نداریم و کمتر به نمایش و قالب نمایشی تبدیل می‌شود. البته که در این قالب دستمان بازتر خواهد بود و هنرمندانه بسیاری از ایدئولوژی‌ها و استراتژی‌ها را می‌توان عرضه کرد.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن