سریالسریال ایرانی

بیوگرافی بازیگران سریال بچه مهندس ۳ + معرفی نقش بازیگران در فصل سوم

بیوگرافی بازیگران سریال بچه مهندس ۳ را در ین مطلب بخوانید. حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس درباره فصل سوم این سریال گفت: ۱۰ قسمت فاین فصل سریال نوشته شده و پس از تایید از سوی سیما فیلم و شبکه دو سیما نگارش آن انجام می شود.

بیوگرافی بازیگران سریال بچه مهندس 3
بیوگرافی بازیگران سریال بچه مهندس ۳

حسن وارسته درباره فصل دوم «بچه مهندس» و حضور مانی رحمانی در نقش جواد جوادی گفت: یکی از اتفاقات خوب در فصل دوم «بچه مهندس» قهرمان سازی در تلویزیون بعد از مدت‌ها بود. ما با حضور جواد جوادی در قصه دوباره قهرمان سازی را به تلویزیون آوردیم؛ پیش از این مانی رحمانی را کسی نمی‌شناخت، اما این روز‌ها رحمانی به یک سلبریتی تلویزیونی تبدیل شده است.

وارسته با بیان اینکه جوادی را در زمین ناخودآگاه الگو کردیم و در تمام سیر داستانی از زبان استعاره استفاده کردیم،گفت: در ادامه از یک عشق زمینی به عشقی فراتر خواهیم رسید و جوانی موفق و عزیز را تصویر خواهیم کرد. ما در روند قصه می‌بینیم که قهرمان قصه بار‌ها دچار مشکل می‌شود و به زانو درمی آید، ولی بعد دوباره خود را می‌سازد و از راهی دیگر به موفقیت می‌رسد.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه ما در روند سریال سازی هایمان نویسندگان خوبی داریم، بیان کرد: شرایط تولید دست ما را باز نگذاشته و اجازه تخیل پردازی را نمی‌دهد. متاسفانه ما براساس ظرفی که مقابلمان است فیلمنامه را می‌نویسیم و در برخی موارد مجبور می‌شویم که قصه را به دلیل محدودیت‌های کارگردانی و نبود امکانات کم و زیاد کنیم.

گفتنی است پیش از این سعید سعدی تهیه کننده این سریال خبر از آغاز تصویربرداری این فیلم در اوایل سال ۹۸ با تیم بازیگران جدید داده بود. به محض اعلام اسامی بازیگران فصل سوم سریال بچه مهندس در این پست همراه با بیوگرافی و عکس قرار داده می شود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن