تلویزیونسریالسریال ایرانی

جزئیات پخش برنامه تب تاب با اجرای باربد بابایی در سال ۹۸+زمان دقیق پخش

مجله اینترنتی کولاک: بسیاری از مخاطبین تاک شوهای تلویزیون به دنبال سرنوشت پخش برنامه تب تاب با اجرای باربد بابایی در سال ۹۸ هستند. برنامه تب تاب در سال ۹۷ سه شنبه شب ها از شبکه ۳ سیما پخش می شد. این برنامه اگرچه انتقاداتی داشت اما در برخی قسمت ها با توجه به مهمانانی که دعوت می کرد بعضا با استقبال مخاطبین هم روبه رو می شد. برنامه تلویزیونی تب‌تاب از این به بعد دوشنبه شب‌ها روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

 

جزئیات پخش برنامه تب تاب با اجرای باربد بابایی در سال 98
جزئیات پخش برنامه تب تاب با اجرای باربد بابایی در سال ۹۸

باربد بابایی در خصوص پخش «تب تاب» در سال جدید گفت: این برنامه تا ماه رمضان پخش می‌شود و در ماه رمضان قرار است توقف داشته باشد تا بعد از آن دوباره روی آنتن برود.

این مجری تلویزیون در بخشی دیگر درباره اسپانسرهایی که این روزها تلویزیون را به انحصار خود درآورده‌اند و مجریان برنامه‌ها باید در طول برنامه دائم نام اسپانسرها را تکرار کنند، بیان کرد: هر اتفاق خوب یا بدی که در تلویزیون رخ می‌دهد اولین نوک پیکان انتقادات به سمت مجریان برمی‌گردد حتی اگر مقصر نباشد.

وی اضافه کرد: حضور اسپانسر می‌تواند کمک کند که برنامه به حیات خود ادامه دهد ولی شاید بخش بازرگانی باید سیاست ظریف‌تری به کار ببرد تا حضور اسپانسرها در تلویزیون از حالت تجاری درآید.

بابایی در پایان گفت: باید نوعی سیاست‌گذاری باشد تا حضور اسپانسر، محور برنامه‌ها نباشد، اکنون به گونه‌ای است که در برخی از برنامه‌ها گویی محتوا به دنبال اسپانسر می‌دود درحالیکه باید اسپانسر پیرو محتوا باشد. در این سیاست گذاری مدیران نقش دارند و باید جایگاه درست آن را تعیین کنند و گرنه ما به عنوان مجری یا برنامه‌ساز نقشی نداریم.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن