موسیقیموسیقی ایران

بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده آهنگ هیچی نمیشه + عکس زندگی شخصی و مصاحبه

بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده آهنگ هیچی نمیشه به همراه عکس ، زندگی شخصی و مصاحبه از بابک افرا همچنین معرفی و دانلود جدیدترین آهنگ ها. بابک افرا خواننده ای که طی چند وقت اخیر با انتشار برخی از آهنگ هایش که تم سرخوشانه ای داشت در فضای مجازی گل کرد. نکته جالب این آهنگ ها شعرهای عامیانه و جالب آنها بود.

« یکم با خودت عشق و حال کن، غم و استرس ها رو چال کن، نشین از خودت هی سؤال کن، که بعدش چی میشه چون هیچی نمیشه» این بخشی از ترانه بابک افرا است که این ایام، دابسمش های متعددی طبق آن ساخته می شود و مورد استقبال کاربران شبکه های اجتماعی هم قرار گرفته است. حتی رامبد جوان هم در برنامه لایوش که در همین شب و روزها پخش می شود از فالوئرهایش خواست تا دابسمش هایی با این آهنگ بسازند. به همین بهانه، گفت و گویی با این خواننده داشتیم که با هم می خوانیم.

این آهنگ را تیرماه امسال خواندم!

آقای افرا در مورد زمان انتشار این قطعه می گوید:« من این آهنگ را تیرماه سال جاری خواندم و در همان اوایل هم از آن خیلی استقبال شد ولی مانند هر قطعه دیگری، با گذشت زمان حس کردم که دوره اش گذشته و دیگر باید آنرا تمام شده به حساب بیاورم. بدین ترتیب و در آن زمان ، خیال می کردم که طبیعتا تب آن تمام شده و در همان حد از آن استقبال شده است. منتهی در این روزهای کرونایی، بصورت ناگهانی اقبال چشمگیر به این آهنگ شد و این برای خودم هم جالب و تا حدودی شوکه کننده بود. حقیقت این است که فکر نمی کردم که در این ایام، این قدر به آن توجه شود و مورد استقبال قرار بگیرد.»

بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده
بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده

مردم این روزها به چنین آهنگ هایی نیاز دارند

این آوازخوان در مورد اینکه فکرش را می کرده که در این وضعیت کرونایی، مردم به سراغ چنین آثاری بیایند و از شنیدن شان لذت ببرند، می گوید:« یکسری دوستانم به من می گفتند که مردم این روزها ناراحت هستند، غمگین هستند، حوصله آهنگ ندارند و … اما بر خلاف چیزی که تمامی ما فکر می کردیم، مردم در شرایطی که دچار استرس، نگرانی در مورد آینده و تنش های بیشتری هستند، انگار به آهنگ های حال خوب کن و با محتوا نیاز بیشتری دارند که این در واقع باعث شکل گیری موج دوم توجه مردم به این قطعه بود که به نظرم میتوان از عبارت شگفت آور برای آن استفاده کرد و خودتان دارید این دابسمش ها را می بینید که با این آهنگ ساخته می شود که نشان از استقبال مردم دارد.»

بیماران با این آهنگ به آینده امیدوار می شوند 

افرا درباره پیام های مردم به او در مورد این آهنگ می گوید:« اغلب نظراتی که در دایرکت برای من فرستاده می شود، شبیه به یکدیگر هستند. به عنوان نمونه ، خیلی ها از من خیلی قدردانی می کنند که در این وضعیت، آهنگی ساختم تا حال مردم خوب شود. یک عده دیگری به من می گویند که این کار تو علاوه بر این که سبب می شود تا دعای خیر ما در دنیا پشت سرت باشد، در آخرت هم برای تو باقیات صالحات خواهد بود و این جزء جالب ترین واکنش هایی است که من از طرفداران دریافت کرده ام.

یکسری افراد هم در بیمارستان ها هستند که به این آهنگ واکنش نشان دادند، نه بیمارهایی که الزاما کرونا (corona) گرفته اند، بیمارهای صعب العلاج یا …. افراد متعددی به من پیغام دادند که ما هر روز با گوش دادن این آهنگ، روحیه می گیریم، به آینده امیدوار می شویم و به طور کلی، حال مان خوب می شود. برخی از مخاطب ها هم لطف دارند و به یکدیگر سفارش می کنند که این آهنگ را باید روزی سه بار مانند دارو گوش داد تا روحیه مان را در وضعیت فعلی نبازیم و …..»

بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده 1
بیوگرافی کامل بابک افرا خواننده ۱

باور دارم که زندگی را نباید سخت گرفت

در صورتیکه برای شما هم این سؤال پیش آمده که آیا خود آقای افرا به متن بامحتوای شعری که خوانده، اعتقاد دارد باید بدانید که:« راستش من خودم همین طور زندگی می کنم و باور دارم که نباید زندگی را خیلی سخت گرفت. البته خودم تا زمانیکه به این سن و سال رسیدم، زندگی آسانی نداشتم و مانند همه انسان های دیگر با سختی هایی دست و پنجه نرم کرده ام. ولی در این مسیر یاد گرفته ام که از لحظه ها لذت ببرم و زندگی را سخت نگیرم. خداوند را باید بابت نفسی که می آید و میرود ، شکر کرد. بله، حقیقتا به این حرف هایی که در این شعر مطرح شده، اعتقاد دارم و به سایرین هم توصیه می کنم که بیشتر به زیبایی های زندگی فکر کنند تا معضلات و دردسرهایش.»

آدرس اینستاگرام بابک افرا

instagram.com/babakaframusic

دانلود آهنگ لحظه

دانلود آهنگ هیچی نمیشه

یکم با خودت عشق و حال کن
غم و استرس هارو چال کن
نشین از خودت هی سوال کن
که بعدش چی میشه چون هیچی نمیشه

طلا و دُلارو ولش کن
در غصه رو کاگلش کن
دیگه سخت نگیر و شلش کن
بابا بسه دیگه ببین دل چی میگه

عمر و به خوشی سر کن و
حرص و جوش و کمتر کن و
دنیا رو رها کن زندگی به مو بنده
حال بد کیلو چنده خوش باش و صفا کن
یه چن وقت بسه غصه خوردن
یه چن وقت بسه غم شمردن
یه مدت خبرا رو ول کن
یه فکری واسه حال دل کن

اگه یار و عشقی نداری
که سر روی شونه ش بذاری
نمی خوابی شب زنده داری
به حرفم عمل کن خودت رو بغل کن

یکم با خودت عشق و حال کن
غم و استرس هارو چال کن
نشین از خودت هی سوال کن
که بعدش چی میشه چون هیچی نمیشه

عمر و به خوشی سر کن و
حرص و جوش و کمتر کن و
دنیا رو رها کن
زندگی به مو بنده حال بد کیلو چنده
خوش باش و صفا کن

عجب وضع دنیا شلوغه
پر از ضدحال و دروغه
غم روزگار کشک و دوغه
بابا بسه دیگه ببین دل چی میگه

یکم با خودت عشق و حال کن
غم و استرس هارو چال کن
نشین از خودت هی سوال کن
که بعدش چی میشه چون هیچی نمی شه


⇐ برای شنیدن آهنگ های بیشتر به لینک های دانلود ۱۰ آهنگ برتر هفته ، دانلود و دانلود آهنگ جدید مراجعه کنید

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن