سریالسریال خارجی

داستان کامل قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان کامل قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه را در این مطلب می خوانید. سریال ترکی سیب ممنوعه محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه است و زندگی دو خواهر به نام های زینب و ییلدیز را به تصویر می کشد. زینب و ییلدیز ییلماز دو خواهر هستند که علاقه بسیاری به هم دارند اما رویا و آرزوهای آن در زندگی با هم خیلی متفاوت است. زینپ یک دختر زیبارو است که به شدت پایبند به ارزش‌های اخلاقی است که در یک شرکت به عنوان دستیار مدیر مشغول به کار است.

قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

در این قسمت ییلدیز از فقر و نداری به اوج می رسد و پس از ازدواج با هالیت ثروتمند می شود. ییلدیز هر روز نقشه جدیدی می کشد تا بتواند ثروت شوهرش هالیت را صاحب شود. وی برای خواهرش زینب یک خانه می خرد و او را از اجاره نشینی خلاص می کند. داستان قسمت آخر سریال سیب ممنوعه ترکی اینگونه تمام می شود که یکی از ثروتمندان ترکیه زینب را گروگان میگیرد و قصد دارد با زینب ازدواج کند.

زینب در روز عروسی از طریق یک دوست متوجه می شود که علیهان در یک هواپیما بوده و سقوط کرده است که به دلیل عشقی که به علیهان دارد با لباس عروس از مراسم ازدواجش فرار می کند و به محلی که به او گفتند می رسد اما سرانجام متوجه زنده بودن علیهان می شود و همدیگر را عاشقانه بغل می کنند و زینب با علیهان ازدواج خواهد کرد. ییلدیز ایلماز وقتی یاد روزهایی می افتد که فقیر بوده است و برای یک لقمه نان مجبور بوده در رستوران کار کند تصمیم می گیرد تا همه ثروت هالیت آرگون مرد ثروتمند ترک را بالا بکشد.

خلاصه داستان قسمت آخر سریال سیب ممنوعه بسیار جذاب و در عین حال تلخ و غمگین است. هالیت آرگون که روزی از پولدارترین مردان استانبول بود حالا بسیار تهی دست شده است و با نقشه ییلدیز ایلماز به دام می افتد و یک شبه همه پول هایش را به باد فنا می دهد. ییلدیز از همان روزهای اول که وارد زندگی هالیت شده بود قصد داشت او را دور بزند و قبل از ازدواج با هالیت در حال نقشه کشیدن برای ازدواج با یک پیرمرد پولدار بود تا بتواند ثروت شوهرش را تصاحب کند و از گارسونی نجات یابد.

زینب خواهر ییلدیز عاشق علیهان است و در خلاصه قسمت آخر سریال سیب ممنوعه ترکی خواهید دید که هالیت آرگون پیرمرد قصه به دلیل هوس بازی هایش به نداری و فلاکت افتاده است و توسط ییلدیز که یک دختر مغرور فقیر بود تلکه می شود. ییلدیز ایلماز بر خلاف خواهرش زینب، تمام فکرش پولدار شدن از طریق پیدا کردن شوهری پولدار بود که در قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه به خواسته اش می رسد.

در قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه خواهید دید که چه بلای شومی سر هالیت آرگون می آید. هالیت مرد پولدار ترک یکی از معروف ترین تاجران استانبول است که در مقابل زن ها سست شده و بی اختیار عاشق زنان جوان و زیبا می شود. اندر همسر سابق هالیت آرگون با یک نقشه حساب شده کاری می کند که ییلدیز ایلماز از چشم آقای آرگون بیفتد و جانر برادر اندر، موجب می شود تا هالیت فکر کند ییلدیز گناهکار است و همه حساب های بانکی زنش را مسدود می کند.

داستان قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
داستان قسمت آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز پس از مسدود شدن حساب بانکی اش توسط شوهرش هالیت، کینه به دل می گیرد و عهد می بنند هر جوری شده هالیت آرگون را زمین بزند. پیرمرد پولدار قصه سریال سیب ممنوعه، هالیت آرگون که نمی تواند حتی یک شب را بدون داشتن زن خوشگل به صبح برساند سریعا قصد رابطه با شاهیکا را دارد و اندر هم که از تنها شدن هالیت خبردار شده است تصمیم می گیرد دوباره خودش را به او بچسباند. اندر پس از جدایی ییلدیز از هالیت، به خانه او می رود و تقاضای ازدواج مجدد را به شوهر سابق خود می دهد. در همین روزها شاهیکا به دنبال بدست آوردن دل هالیت آرگون است و قصد دارد این پیرمرد ثروتمند را گول بزند و سرانجام موفق می شود.

آخرین قسمت سریال سیب ممنوعه چی میشه؟ اندر که دوباره می بینید سرش بی کلاه خواهد ماند، موقعیت خود را در خطر می بیند و با همراهی برادرش جانر تصمیم شوم دیگری برای بدست آوردن ثروت هالیت می کشد و پس از ییلدیز ایلماز، حالا قصد دارد شاهیکا را از دور خارج کند. شاهیکا هم از تصمیم شوم اندر باخبر می شود و تصمیم می گیرد با خریدن یک شاهد به هالیت بگوید که اندر یک زن دروغگو است و پس از اجرای این تصمیم و ثابت شدن صحبت های شاهیکا، هالیت آرگون تصمیم به اخراج اندر میگرد.

اندر که دید نتوانست به هالیت برسد، به دنبال جزئیات زندگی شاهیکا می رود تا او را پیش هالیت خراب جلوه دهد و با تحقیقات فراوان متوجه می شود که شاهیکا همسر قبلی خود را کشته است و پسر شوهر سابق شاهیکا همه واقعیت را به اندر می گوید. اندر سراسیمه به شرکت هالیت آرگون باز می گردد و با پسر خوانده شاهیکا تماس می گیرد که حقایق را به هالیت بگوید اما آن پسر در اثر سکته قبلی فوت کرده بود و اینگونه می شود که هالیت حرف های اندر را نمی پذیرد و اندر برای ثابت کردن حرف خود به دنبال مدارک بیشتر می شود.

داستان قسمت آخر سریال سیب ممنوعه ترکی و همچنین خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه yasak elma را در این مقاله خواندید و در آخرین قسمت سریال سیب ممنوعه خواهید دید که عاقبت هالیت آرگون پس از سالها عیش و نوش به دوران پیری می رسد و روزهای پایان عمرش را سپری می کند و یک روز صبح که منتظر اتوبوس بود تا به دکتر برود، ییلدیز همسر سابقش را می بینید که با یک ماشین آخرین مدل می ایستد و داغ دل هالیت را تازه می کند.


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های: سریال ترکیه ای، سریال های در حال پخش ترکیه ، سریال ترکی عاشقانه و سریال ترکی جدید مراجعه کنید.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن