سریالسریال خارجی

داستان کامل قسمت ۶۷ سریال ترکی لروکس

داستان کامل قسمت ۶۷ سریال ترکی لروکس همه جا تو Her Yerde Sen به همراه جرئیات همچنین خلاصه داستان سریال ترکی لروکس قسمت ۶۷ را در این مطلب بخوانید.
این سریال ترکیه ای در اوایل سال ۲۰۱۹ تولید شد و در تابستان این سال پخش شده است. ژانر این سریال درام و رمانتیک است، در حال حاضر قسمت های زیادی از فصل اول این سریال پخش شده است. سریال ترکی همه جا تو جمعه ها ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه Fox پخش میشود. این سریال در شهر استانبول ترکیه در حال ساخت است.

قسمت ۶۷ سریال ترکی لروکس
قسمت ۶۷ سریال ترکی لروکس
ایلول و دمیر از دیدن یکدیگر جا میخورند. لروکس از داخل به بالکن آمده و با دیدن دمیر، به او خوش آمد میگوید. ایلول فکر میکند که دمیر بخاطر نگرانی عخال او به آنجا آمده و خوشحال می شود.‌اما وقتی لروکس به دمیر میگوید که از غذای شب گذشته‌ اش در یخچال مانده، تازه‌ متوجه می شود که دمیر با لروکس دوست بوده و آنها با یکدیگر در یک خانه زندگی میکنند.‌او شوکه و مبهوت می شود و وقتی لروکس به داخل می رود، از دمیر معذرت خواهی میکند و میگوید که به دعوت لروکس به آنجا آمده و همین حالا می رود.
بوراک و ایلول در خانه مشغول درست کردن غذا می شوند و در مورد مسائل متفرقه صحبت میکند. دمیر و لروکس نیز در قایق شام میخورند و حرفها و نقشه های عاشقانه خودشان را میگویند. دمیر، قایق را از صاحب آن تا صبح کرایه کرده و لروکس خوشحال می شود، اما با این حال او میگوید که نگران بز و لاک پشت و سگ خود است که بی غذا مانده اند.او از دمیر میخواهد که شب را به خانه برگردند.

خترها همگی در خانه آیدا جمع شده اند. آیدا به جمع آنها اضافه شده و با عصبانیت تمام، ماجرای دوست دختر سابق ایبو را برای آنها تعریف میکند. آنها این بار سعی دارند آیدا را آرام کنند. عظمیه میگوید که شرکت آنها چشم خورده و همه در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اند.


همچنین بخوانید:

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال ترکی لروکس + معرفی نقش ها

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی لروکس


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های سریال ترکی جدید ، سریال ترکی عاشقانه و سریال های در حال پخش ترکیه مراجعه کنید

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن