سریالسریال خارجی

سریال ترکی دختر سفیر کی پخش می شود ؟ + زمان پخش و تکرار سریال دختر سفیر

سریال ترکی دختر سفیر کی پخش می شود ؟ همچنین ساعت دقیق و زمان پخش و تکرار سریال دختر سفیر به همراه اطلاعات تکمیلی از سریال در این مطلب. سریال ترکی دختر سفیر Sefirin Kizi از شبکه استار تی وی ترکیه پخش می شود و در زمان پخش به لحاظ محبوبیت همیشه در ریتینگ بین ۱ تا ۳ در بین سریال های ترکیه قرار گرفته است. استقبال از این سریال بسیار چشمگیر بوده است.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر سفیر
قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر سفیر

سریال دختر سفیر را شرکت NGM Media و O3 Turkey Medya تولید کرده است. این مجموعه در سال ۲۰۱۹ و در ژانر درام ساخته شده و نام انگلیسی آن The Ambassador’s Daughter است. بازیگران مشهور این سریال Neslihan Atagül و Engin Akyürek هستند. دختر سفیر اقتباسی از یک مجموعه تلویزیونی کره ای ست که از شبکه Star TV پخش می شود.

سریال ترکی دختر سفیر سریال شنبه تا چهارشنبه ، ساعت ۲۱:۰۰ از tvpersia پخش می شود. تکرار سریال نیز ساعات ۰۹:۰۰ صبح و ۱۶:۰۰ پخش می شود.

سری جدید سفیرین کیزی (دختر سفیر) از شانزدهم دسامبر در تلویزیون استار آغاز شد. این سریال یک داستان بسیار احساسی ، قوی و بی نظیر است. موسیقی کاملاً زیباست. البته بازیگری بازیگران برجسته است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

Neslihan Atagül شخصیت اصلی  با عنوان Nare را بازی می کند، او دختر سفیر است. او یک دختر زیبا و جوان به نام ملک (فرشته) دارد. پس از یک حادثه وحشتناک که نار فکر می کند به زندان بیوفتد به فکر دخترش است. او به ملک می گوید که او را نزد پدرش (شوهر سابق نار) که سالها از او این کار را خواسته بود می برد. نار او را به سانکار معرفی می کند. چون زندگی دخترش برایش خیلی مهم است. سانکار پدر ملک و شوهر سابق نار می باشد.

Engin Akyürek نقش اصلی مرد Sancar را بازی می کند. سانکار برادری به نام یحیی (با بازی Doğukan Polat) و خواهری به نام Zehra (با بازی Cemre emktem) دارد. آنها پیوند خواهر و برادری زیبایی دارند. آنها زندگی خوبی دارند. سانکار در حال ازدواج با یک دختر روستایی ست. در این حال هرچند مشتاق این کار نیست ولی به حرف دوستش گوش نمی دهد. دوستش اصرار دارد که به او بفهماند هنوز عاشق نار است.

داستان دختر سفیر بیشتر از آن که یک مجموعه درام معمولی باشد یک درام سیاسی و عاشقانه است. نگاهی به زندگی دیپلماتیک افراد دارد. از طرفی این نگاه تمام بخش های زندگی سخت و روابط خانوادگی اشخاص دیپلماتیک را برعهده دارد. شاید بتوان گفت مجموعه دختر سفیر در شناساندن سیاست عشق و امید توانا بوده است.

آنچه مورد انتظار بیننده است، یک سریال قوی با صحنه های خاص ترکیه ای، بازیگری خاص و پایانی زیباست. چیزی که می توان گفت با بازی نسلیهان تقریبا هم خوانی دارد.


قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر سفیر +بازیگران و نقش ها


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های: سریال ترکی عاشقانه ، سریال ترکی جدید، سریال ترکیه ای و سریال های در حال پخش ترکیه مراجعه کنید.

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن