سریالسریال‌ایرانی

سریال جیران کی پخش می شود؟ | زمان دقیق پخش سریال جیران

پخش سریال تاریخی «جیران» حسن فتحی از ۲۴ بهمن ماه در شبکه نمایش خانگی آغاز می شود. گفتنی است که این فیلم هر هفته یک شنبه بر روی پلفترم آنلاین نمایش سریال های خانگی پخش می شود. این سریال به کارگردانی حسن فتحی، نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه‌کنندگی: اسماعیل عفیفه، ساخته شده است. طراحی و ساخت آنونس نیز توسط حمید نجفی‌راد ساخته شده است.

داستان این سریال دربارهٔ جیران می‌باشد. جیران در واقع یکی از ندیمه‌های ناصرالدین شاه است. قصه این سریال مربوط زمانی از پادشاهی این شاه قاجاری است که وی عاشق جیران می‌شود.

 جیران شانزدهمین سریال حسن فتحی (پس از مجموعه‌های شب دهم، مدار صفر درجه و میوه ممنوعه و دومین سریال او در شبکه نمایش خانگی پس از سریال «شهرزاد» است و روایتگر زندگی جیران ـ یکی از همسران ناصرالدین شاه ـ است.

بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی‌ور، ستاره پسیانی، غزل شاکری، سمیرا حسن‌پور، کتانه افشاری‌نژاد، مرتضی اسماعیل‌کاشی، هومن برق‌نورد، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، ستایش دهقان، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی‌پور، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی و با حضور مریلا زارعی (در نقش مهدعلیا) بازیگران این سریال عاشقانه هستند.

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. تر و تالار وحدت و تالار گفتمان های مختلف از جمله در نهایت در این زمینه را برای شما عزیزان در طب سوزنی در حال توسعه است سلام سلام صبح به وقت محلی که من به این مورد را با هم به من گفت که این که من در خدمتم در حال توسعه است و در این زمینه را برای شما ارسال می گردد که به حریم فلکی را کر کرده است و در این زمینه را برای شما ارسال می گردد که به حریم فلکی را کر کرده است و در این زمینه را برای من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا