موسیقیموسیقی ایران

علت انتقاد شدید پوران گلفام همسر فرهاد به بنیامین + جزئیات

علت انتقاد شدید پوران گلفام همسر فرهاد به بنیامین به همراه جزئیات و متن اعتراضی پوران گلفام همسر مرحوم فرهاد مهراد علیه بنیامین به دلیل اجرای بدون اجازه. پوران گلفام همسر فرهاد مهراد به حواشی پیش آمده بر سر بازخوانی ترانه “کودکانه” توسط بنیامین بهادری واکنش نشان داد.

علت انتقاد شدید پوران گلفام
علت انتقاد شدید پوران گلفام

​به گزارش خبرآنلاین، گلفام در این باره نوشته است: “برای اطلاع مردم سرزمین‌مان و آنان که فرهاد را دوست دارند: در نوروز امسال در رسانه ملی!!! آهنگی به نام “کودکانه” (که بعدتر معلوم شد فقط نامش کودکانه بود) پخش شد.

در همان ایام دوستانی تماس گرفتند و سوالاتی را مطرح کردند که مرا شگفت‌زده کرد. من تا آن روز حتی نام این خواننده را نشنیده بودم.

تصور می‌کردم تلویزیون آهنگ فرهاد را با همان شعر و با صدای شخص دیگری پخش کرده اما وقتی متن کلماتی که به جای شعر اصلی گنجانده شده بود را خواندم و دیدم که شعر و آهنگی چنان فاخر به چنین ابتذالی کشیده شده است، سخت شوکه شدم، به خصوص که خواننده مدعی است از من هم اجازه داشته است و امروز چنان بهت‌زده‌ام که به رغم اختلاف نظرهای بسیار با این دو هنرمند، صمیمانه کنار آنها ایستاده‌ام و معتقدم که علاوه بر آقایان قنبری و منفردزاده، این یک اهانت نابخشودنی به فرهاد هم هست، فرهادی که وسواس بسیار زیادی در مورد سوءاستفاده از حقوق معنوی آثارش داشت. و حرف آخر: من تا روزی که زنده‌ام در مقابل افرادی این چنین بی‌اخلاق خواهم ایستاد، به هر قیمتی.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن