تلویزیونویژه

فصل سوم برنامه عصر جدید کی پخش می شود؟

در این مطلب از سایت مجله اینترنتی کولاک توضیحاتی در خصوص زمان دقیق پخش و تکرار فصل سوم برنامه عصر جدید با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی می خوانید:

تیزر فراخوان حضور استعداد ها روی آنتن شبکه سه سیما با این موضوع که هرکس با هر سن و شغلی می‌تواند در این برنامه شرکت کند و استعداد خود را نشان دهد، رفته است.

این فراخوان در حالی منتشر شده که هنوز جزییاتی از فصل سوم “عصر جدید” منتشر نشده است و مشخص نیست که چه زمانی به آنتن بر خواهد گشت؟ این برنامه چه تغییراتی دارد و سرنوشت سری جدید به کجا خواهد رسید؟ چرا که «احسان علیخانی» و همکارانش فصل دوم را هم به سختی در ایام کرونا به پایان رساندند.

قرار بود در فصل زمستان، فصل سوم این برنامه پربیننده تلویزیونی آغاز شود اما سختی‌های فصل دوم و توقف‌های پی در پیِ آن به دلیل شیوع کرونا، شروع فصل جدید را منوط به واکسینه شدن و شرایط آرام کرونا قرار داده است.

حتی برخی گمانه‌زنی کرده‌اند عصرجدید۳ برنامه نوروزی شبکه سه سیما خواهد بود. پیگیری ها نشان می‌دهد که هنوز زمان شروع تولید فصل سوم مشخص نیست. آرام شدن کرونا و واکسینه شدن حداقل ۸۰ درصد مردم باعث می‌شود تا دست‌اندرکاران این برنامه تلویزیونی بتوانند پیش‌تولید و تولید فصل سوم را آغاز کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا