سریالسریال خارجی

فصل چهارم سریال الیت کی پخش می شود ؟ + زمان پخش | بازیگران و داستان فصل ۴ Elite

فصل چهارم سریال الیت کی پخش می شود ؟ به همراه زمان پخش سریال و بازیگران و داستان فصل ۴ Elite همچنین اطلاعات تکمیلی درباره سریال در اینجا. نتفلیکس سریال اسپانیایی Elite «الیت» را برای فصل چهارم تمدید کرد. البته در فصل جدید شاهد تغییراتی در این سریال با موضوع مدرسه شبانه‌روزی خواهیم بود.

فصل چهارم سریال الیت
فصل چهارم سریال الیت

این سریال تینیجری داستان نوجوانانی را در یک مدرسه شبانه‌روزی در اسپانیا دنبال می‌کند. در فصل سوم برخی از شخصیت‌های اصلی آخرین ماه حضور خود در این مدرسه را گذراندند، مرحله‌ای از زندگی که باید تصمیمات مهمی در آن بگیرند. در این فصل شاهد عشق، رفاقت، حسادت، رازداری و تمایل برای انتقام بودیم، که زندگی‌هایی که تازه در حال شروع شدن بودند را تهدید می‌کرد.

مینا ال همانی (Mina El Hammani)، دانا پائولا (Danna Paola)، استر اکسپوزیتو (Ester Expósito)، آلوارو ریکو (Álvaro Rico) و خورخه لوپز (Jorge López) این سریال را ترک می‌کنند، در حالی که ایتزان اسکامیلا (Itzan Escamilla)، میگل برناردو (Miguel Bernardeau)، آرون پایپر (Arón Piper)، عمر آیوسو (Omar Ayuso)، کلودیا سالاس (Claudia Salas) و جورجیا آموروس (Georgina Amorós) دوباره نقش سابق خود را بازی می‌کنند.

الیت (Élite‎؛ E L I T Ǝ) یک مجموعه تلویزیونی مهیج و درام نوجوان از نت‌فلیکس است که درباره یک مدرسه خیالی مخصوص نخبگان است. داستان درباره سه نوجوان از طبقه متوسط محصل در این مدرسه است که بورس شده‌اند اما دیگر محصلان به خاطر ثروت خانواده در این مدرسه تحصیل می‌کنند. از بازیگران این سری به ماریا پدراسا، میگل هران و ارون پیپر می‌توان اشاره کرد.


⇐ برای مطالعه مطالب بیشتر روی لینک برچسب های سریال جدید خارجی کلیک کنید.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن