سریالسریال ایرانی

ماجرای کامل گریم و استایل قدیمی مژگان در سریال بچه مهندس ۳

روزبه حصاری نقش بزرگسالی جواد جوادی را در فصل سوم سریال بچه مهندس بازی می‌کند. جواد جوادی از کودکی و زمانی که در پرورشگاه بود با مژگان آشنا و به او علاقه‌مند می‌شود که حدیث چهره پرداز ایفای نقش مژگان را بر عهده دارد.

روزبه حصاری در سریال بچه مهندس ۳

مژگان به خانواده‌ای ثروتمند سپرده می‌شود. او با خانواده جدیدش به خارج از کشور (آمریکا) می‌روند اما این جدایی باعث نشد جواد عشق دوران کودکی و نوجوانی‌اش را فراموش کند و تا مدتها به فکر ازدواج با مژگان بود.از سوی دیگر مژگان هیچ پیامی به جواد جوادی نمی‌فرستاد و جواد هیچ خبری از او نداشت.

جواد جوادی که دیگر از بازگشت مژگان ناامید شده وارد رابطه احساسی با مرضیه مقدم توفیقی هم دانشگاهی‌اش می‌شود. رابطه احساسی آن دو، کم کم داشت به سرانجام می‌رسید که ناگهان سر و کله مژگان بعد از سالها پیدا می‌شود و جواد جوادی را در دو راهی مژگان (دختر خارج رفته) و مرضیه (دختر چادری و متعهد دانشگاهی) قرار می‌دهد.

مژگان در سریال بچه مهندس ۳

یکی از جالب‌ترین سکانس‌های این سریال ملاقات جواد جوادی با مژگان بعد از سالها دوری است، این صحنه با واکنش جالب کاربران فضای مجازی روبرو شد. نوع گریم و استایل مژگان پس از سالها دوری از وطن و زندگی در خارج بسیار بحث‌برانگیز بود. بسیاری از کاربران معتقدند گریم خانم حدیث چهره پرداز در نقش مژگان ، زیبایی او را کم کرده و سن او را بیشتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

لباس قدیمی، سرتا مشکی، با کلاهی عجیب‌ در سریال بچه مهندس ۳

کلاه عجیبی که مژگان پس از بازگشت از خارج روی سر گذاشته و بخش زیادی از چهره او را پوشانده بود یکی دیگر از نکات جنجالی این سکانس بود، به طوریکه تا چند ثانیه، مخاطب نمی‌توانست چهره مژگان را خوب ببیند. برخی بر این باورند که نقش مژگان به عمد سرد، نچسب و با گریم عجیب ارائه شده تا دلدادگی جواد جوادی به مرضیه برای ادامه داستان توجیه‌پذیر باشد. در نهایت اینکه گریم و طراحی لباس اغراق‌آمیز و به دور از واقعیت مژگان، و همچنین لهجه عجیب او، صدای کاربران فضای مجازی را در آورد و آنها را به انتقاد واداشت.

مژگان در سریال بچه مهندس ۳
[تعداد: ۲   میانگین: ۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن