سریالسریال خارجی

معرفی سریال پله The Staircase + خلاصه داستان و بازیگران

منابع موثق خبر داده‌اند که هریسون فورد بازیگر سرشناس سینما برای ایفای یک نقش تلویزیونی رضایت داده است. سریال پله The Staircase سریالی با تکیه بر ماجرای مستند دادگاه مایکل پترسون رمان‌نویس است، که سال ۲۰۰۱ متهم به قتل همسرش شد.

سریال پله The Staircase
سریال پله The Staircase

پترسون مدعی بود همسرش از پله‌های منزلشان سُر خورد و پایین افتاد و جان باخت، اما پلیس مظنون بود که او در این ماجرا دست داشته و صحنه رو طوری ترتیب داده که به نظر شبیه یک تصادف باشد.

هریسون فورد در عین حال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی این سریال هم انتخاب شده است. آنا پورنا تلویژن تهیه‌کننده فیلم است.

آنتونیو کمپوس نویسنده فیملنامه این سریال است. پیشتر سریال مستندی از این رویداد در سال ۲۰۰۴ ساخته شده بود و نت‌فیکس آن را در ۱۳ اپیزود در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

هیچ‌یک از طرف‌های ساخت این سریال سخنی مبنی بر تایید آن نگفته‌اند.

فورد البته با تلویزیون بیگانه نیست و در چند برنامه تلویزیونی حاضر شده و بازیگر فیلم‌هایی چون «اف.بی.آی» یا «دوشیزه» بوده اما همه این‌ها به سال‌های ابتدایی فعالیتش مربوط است که او هنوز به شهرت نرسیده بود و هرگز نقش اصلی را نیز برعهده نداشت.

او با ایفای نقش‌های اصلی در مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» به شهرت جهانی رسید و سال ۱۹۸۵ برای ایفای نقش در «شاهد» نامزدی اسکار را کسب کرد. «فراری» و «بلید رانر» از مهمترین فیلم‌های وی هستند.

وی به زودی با ایفای نقش جان تورنتون در فیلم جدیدی از «آوای وحش» دیده خواهد شد که با بودجه بالا و با اقتباس از رمان مشهور جک لندن یعنی «آوای وحش» توسط کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته شده است.

هریسون فورد در پنجمین فیلم «ایندیانا جونز» که قرار است سال ۲۰۲۱ راهی سینماها شود هم جلوی دوربین می‌رود

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن