تلویزیونسریالسریال ایرانی

آیا آراز و لیلی در سریال برادر جان بچه دار می شوند ؟

مجله اینترنتی کولاک : آراز و لیلی  در سریال برادر جان با هرمندی ندا جبرائیلی و سجاد افشاریان دو کارکتر تاثیر گزار این سریال رمضانی هستند که این روز ها طرفداران زیادی میان مردم پیدا کرده اند .

آراز و لیلی از کودکی عاشقانه همدیگر را دوست می دشتند ، آن ها همبازی های دوران خردسالی هم بودند و زمانی که قد کشیدند ، از شنیدن نام یکدیگر قند در دلشان آب می شد و حیا و شرم اجازه نمی داد که عشق آتشینشان را بر زبان بیاورند .

اما مسیر عشق آن ها سختی های زیادی داشت ؛ لیلی قبل از این که به آراز برسد دیگر از همه چیز نا امید شده بود او می خواست قید همه چیزو همه کس را بزند وبرای همیشه هوای عاشقی را از سرش بیرون کند تا شاید این طلسم دعوای چندین ساله میان دو خانواده شکسته شود .

لیلی گفت  که عشقم پرپر شد و همین شد که دل کریم بوستان نسبت به عشق این دو جوان به رحم و آمد و بساط عقد ساده دختر و دامادش را فراهم کرد .

هر چند که در عقد آراز و لیلی گل و آیینه شمعدان قیمتی نبود ؛ حتی خبری از مهمانان و خواهر و برادر عروس و داماد نبود ؛ اما آن چه مهم بود عشق جاری و پرتلاطم در قلب آن دو جوان بود که برهمه بی مهری ها مهر سکوت می زد تا آن ها دور از هیاهو ی فامیل و بدی های آدم های سیاهی چون چاووش پیمان عقد و وفاداری ببندند .

در طول این سال ها که آراز و لیلی در آتش فراغ و دوری سوختند برخی ها همچون عاطفه و چاووش ، با ربط دادن لیلی و آراز به دعوایی که هیچ ربطی به آن ها نداشت هیزم درون این آتش ریختند .

این همه سال دوری عشق آراز و لیلی را سرد نکرد و قلب آن ها بعد از این همه بی مهری هنوز برای یکدیگر می تیپد و عاشق است

قست گذشته سریال برادر جان آراز لیلی را عقد کرد ؛ حالا آن ها دور از همه دعوا ها زندگی خودشان را در اوج آرامش و خوشبختی دارند و قرار است به زودی طعم شیرین پدر و مادر شدن را بچشند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن